Kao što je već poznato široj nogometnoj javnosti u Međimurju, ali i izvan njega mini pripreme pred kvalifikacijsku utakmicu s Islandom (11.06.2017.) hrvatska nogometna reprezentacija odradit će i u Svetom Martinu na Muri.

Hrvatska nogometna reprezentacija boravit će u Svetom Martinu na Muri od ponedjeljka 05. lipnja 2017. do četvrtka 08. lipnja 2017. godine. Bit će smješteni u hotelu Spa Golfer u sklopu LifeClass Terma Sveti Martin, a trenirat će na igralištu NK Polet u Svetom Martinu na Muri.  U više navrata putem naše web stranice izvještavali smo vas o uređenju igrališta i okoliša, a sve u cilju kako bismo dostojno ugostili najbolje hrvatske nogometaše.

Prvi trening Čačićevi odabranici obavit će u ponedjeljak 05. lipnja 2016. u 18:00 sati na igralištu NK Polet. Taj trening bit će otvoren za javnost i posjetu svima koji uživo žele vidjeti neke od najvećih nogometnih zvijezda današnjice.

Termin treninga podložan je promjenama prema zahtjevima HNS-a.

Termini drugih treninga još nisu službeno potvrđeni te s toga ne znamo hoće li koji od njih još biti otvoren za javnost i posjetu.

Informacije o ostalim eventualnim otvorenim treninzima i terminima moći ćete pronaći na web stranici NK Polet www.nk-polet-smnm.hr

Dakle u ponedjeljak 05. lipnja jedinstvena je prilika da u Svetom Martinu na Muri poželite dobrodošlicu vatrenima i vidite nogometaše koji igraju u Barceloni, Juventusu, Bayeru, Monacu, Interu, Fiorentini, Šahtaru, Dinamu, Hajduku i ostalim poznatim klubovima. S igračima dolazi i cjelokupni stručni stožer predvođen izbornikom Ante Čačićem i treneri Ante Miše, Josip Šimunić, Marjan Mrmić i Leonard Sovina te ostalo medicinsko i tehničko osoblje.

Na navedeni trening najavljen je dolazak brojnih medija, trenera i članova mnogih škola nogometa te ostalih zaljubljenika u nogomet. Kako se očekuje velik broj posjetitelja i kako bi cijeli događaj pretekao u najboljem redu u nastavku vam donosimo nekoliko uputa:

-    početak treninga u 18:00 sati, dolazak igrača i stručnog stožera u 17:30 sati
-    savjetujemo da zbog očekivane gužve na igralište NK Polet dođete oko 17:00 sati
-    pristup igralištu NK Polet moguć je isključivo državnom cestom Sveti Martin na Muri – Hotiza
-    cesta prema klupskim prostorijama i svlačionicama zatvorena je za posjetitelje (pristup je moguć jedino s važećom akreditacijom)
-    parking za posjetitelje osiguran je u centru Svetog Martina na Muri ili kod Seoskog turizma “Goričanec”
-    posjetitelji koji dolaze sa sjeverne strane državnom cestom Sveti Martin na Muri – Hotiza (preko graničnog prijelaza) mogu se parkirati kod mosta preko rijeke Mure
-    strogo zabranjeno parkiranje na državnoj cesti Sveti Martin na Muri – Hotiza na djelu koji prolazi pored igrališta (cesta na nasipu iza istočnog gola)
-    posjetitelji se pješice upućuju prema sjevernoj strani igrališta (kod šanka)
-    trening se može promatrati na sjevernoj tribini (kod šanka) ili na zapadnoj i istočnoj strani igrališta (iza oba gola)
-    sva djeca i treneri iz škola nogometa i klubova koja dolaze organizirano molimo da se smjeste isključivo na zapadnoj strani igrališta (iza gola, na pomoćnom igralištu)
-    tribina na južnoj strani igrališta (kod svlačionica i službenih prostorija) u potpunosti je rezervirana za rukovodstvo i tehničko osoblje reprezentacije te za medije i mix zonu
-    nakon završetka treninga prema najavama HNS-a omogućeno je fotografiranje s igračima
-    fotografiranje i snimanje treninga je dozvoljeno, prikupljeni materijali smiju se koristiti samo za vlastitu upotrebu
-    kroz cijelo vrijeme je otvoren šank gdje nudimo hladna pića i topla jela
-    WC se nalazi kod šanka

-    ulaz je slobodan

Po drugi puta u Svetom Martinu na Muri imamo prilike gledati najbolje Hrvatske nogometaše, stoga dođite u ponedjeljak 05. lipnja 2017. godine na igralište NK Polet i doživite ovaj jedinstveni događaj.

6. kolo 4.NL ČK-VŽ

NK Sloboda (Slakovec)