Donosimo Vam osnovnu statistiku za završenu jesensku polusezonu seniorske ekipe.

Ukupno osvojeno 32 boda u 15 utakmica (71% uspješnosti)

• 9 pobjeda (60% utakmica)
  • 5 nerješenih (33%)
  • 1 poraz (7% utakmica, najmanje poraza u ligi)
  • 39 postignutih pogodatak (najviše u ligi, prosječno 2,6 po utakmici ili svakih 34,6 minuta)
    • 16 prvo poluvrijeme (41%) i 23 drugo poluvrijeme (59%)
    • najviše golova, čak 9 (23%) postigli smo između 61. i 70. minute
    • samo u zadnjem kolu nismo postigli barem jedan pogodak
  • 13 primljenih pogodaka (najmanije u ligi, prosječno 0,87 po utakmici ili svakih 103,8 minuta
    • 4 prvo poluvrijeme(30%) i 9 drugo poluvrijeme (70%)
    • u 5 utakmica (33%) nismo primili niti jedan pogodak
  • gol razlika +26

Domaći teren:

Plasman:  4. mjesto

Ukupno osvojeno 17 boda u 7 utakmica (81% uspješnosti)

• 5 pobjeda (71% utakmica)
  • 2 nerješenih (29%)
  • bez poraz na domaćem terenu
  • 22 postignutih pogodatak (2. najefikasnija momčad lige računajuči samo domaći teren, prosječno 3,14 po utakmici)
  • 6 primljenih pogodaka (2. najbolja obrana lige na domaćem terenu, prosječno 0,87 po utakmici)
  • gol razlika +16 (najbolja gol razlika u ligi računajuči samo domaći teren)

Gostujući teren:

Plasman:  1. mjesto

Ukupno osvojeno 15 boda u 8 utakmica (63% uspješnosti)

• 4 pobjeda (50% utakmica)
  • 3 nerješenih (38%)
  • 1 poraz (12%)
  • 17 postignutih pogodatak (2. najefikasnija momčad lige računajuči samo gostujući teren, prosječno 2,13 po utakmici)
  • 7 primljenih pogodaka (najbolja obrana lige na gostujućem terenu, prosječno 0,88 po utakmici)
  • gol razlika +10 (najbolja gol razlika u ligi računajuči samo gostujući teren)

Strijelci:

18 pogodatak – Tomislav Medved (3 iz kaznenog udarca, 2. najbolji strijelac lige)

6 pogodatak – Andrej Goričanec

3 pogodaka – Nenad Radiković i Evald Vinko

2 pogotka – Alen Herceg

1 pogodak – Nikola Barat, Petar Horvat, Karlo Karlovčec, Mihajel Karlovčec, Mario Turk, Filip Vršić

Nastupi igrača:

Ukupno tokom cijele polusezone korišteno 20 igrača, najstariji Stevica Žganec, najmlađi Petar Tomšić

Najviše odigranih utakmica, svih 15 – Tomislav Medved, Dražen Mlinarić, Petar Horvat, Mario Turk, Andrej Goričanec, Nenad Radiković

najviše odigranih minuta – Tomislav Medved (1298 minuta), Dražen Mlinarić (1296 min.), Petar Horvat (1292 min.), Mario Turk (1259 min.), Evald Vinko (1215 min.)

najviše odigranih cijelih utakmica – Tomislav Medved (12 utakmica), Mario Turk (12 utakmica), Dino Jambres (12 utakmica)

Kapetan – Nikola Barat 12 utakmica i Mario Turk 3 utakmice

Žuti kartoni:

Ukupno 22 zarađena žuta kartona ili prosječno 1,47 po utakmici ili svakih 61,4 minute

• 7 u prvom poluvrijemenu (32%), i 15 u drugom poluvrijemenu (68%)
  • najviše, čak 8 žutih kartona (ili 36,4%) dobivenih između 71. i 80. minute

Žuti kartoni po igračima:

4 – Karlovčec Mihajel

3 – Petar Horvat, Alen Herceg

Crveni  karton:

Ukupno 1 zarađen crveni karton ili prosječno 0,07 po utakmici ili svake 1350 minute

• crveni karton zaradio Alen Herceg pod kraj utakmice, nakon 81. minute

Starost igrača:

Prosječna starost igrača naše momčadi u svih 15 kola je 26,9 godina i time smo najstarija momčad lige

Gledatelji:

Ukupno 3880 gledatelja u 15 utakmica

• najgledanija momčad lige, prosječno 258 gledatelja po utakmici

Ukupno najgledanija utakmica lige bila je naša pobjeda u 8. kolu, 7.10. NK Polet – NK Rudar 2-0 pred 600 gledatelja.

Druga najgledanija utakmica lige bila je u 7. kolu 30.9. NK Nedelišće – NK Polet 1-1 pred 500 gledatelja.

Računajući samo domaći teren 2. smo najgledanija momčad lige s 2050 gledatelja (prosječno 292 gledatelja)

Računajući samo gostujući teren 2. smo najgledanija momčad lige s 1830 gledatelja (prosječno 228 gledatelja)