PRATITE NAS NA:

U subotu 21.10.2017. godine s početkom u 15:00 sati po sunčanom vremenu pred oko 250 gledatelja odigrana je utakmica 10. kola 4.NL ČK-VŽ između momčadi NK Polet i NK Zelengaj iz Kućana Donjeg.

Nogometni klub Polet pobjedio gostujući NK Zelengaj je rezultatom 4-1. Strijelci za NK "Polet" na bili su Evald Vinko u 5. minuti, Mihajel Karlovčec u 20. minuti, Tomislav Medved u 50. minuti i Nenad Radiković u 73. minuti utakmice, dok je za NK" Zelengaj" zabio u Goran Vugrinec u 23. minuti utakmice.

Petar Horvat obrambeni igrač seniorske momčadi nakon utakmice komentirao je:

1. Kratki komentar utakmice s NK "Zelengaj"?

Dobro smo ušli u utakmicu te brzo postignuli dva pogotka, opet smo primili pogodak iz jedne naše greške, ali to nas nije potreslo te smo nastavili u istom ritmu i u nastavku postigli jos dva pogotka i sigurno stigli do novih tri boda i povratka na pobjedničke staze nakon poraza i nešto lošije predstave u Pušćinama gdje smo doživjeli poraz nakon godine dana neporaženosti

2. Najava nedeljnje utakmice s NK "Jalžabet"?

U Jalžabet odlazimo po sva tri boda kao i u svakoj utakmici. Sigurno nas čeka teško gostovanje jer je Jalžabet izrazito neugodan domaćin što pokazuju i rezultati na njihovom terenu, ali mi ćemo od početka pokušati nametnuti svoj ritam kako bi stigli do nove pobjede i zadržali vodeće mjesto na ljestvici.

3. U NK Polet ste vec više od godinu dana, kako ste bili primljeni i kakvi su Vaši dojmovi o NK Polet?

U NK Polet odlično sam primljen te sam se brzo prilagodio ekipi kako na terenu tako i izvan njega. U klubu sam se od samog početka dobro snašao i uklopio u napadački stil igre koji mi odgovara. Dojmovi o klubu su zaista fantastični jer je klub odlično posložen, a zasigurno najveće zasluge tome idu predsjedniku Miroslavu Novinčšaku i cijeloj Upravi koji rade sjajan posao i omogućuju nam najbolje uvjete za rad. Svakako bih spomenuo i naše vjerne navijače Red Boyse koji nas bodre na svakoj utakmici te su nam velika podrška.

4. Na jučerašnjoj utakmici Vam je poništeni gol, zbog čega?

Nažalost pogodak mi je poništen zbog navodnog zaleđa nakon asistencije Medveda koji me sjajno uposlio.

5. Prema našem mišljenju trenutno ste jedan od fizički najspremnjih igrača NK Polet, tko je zaslužan za to?

Mogu reći da je za to zaslužan trener Stevica Žganec i njegov pomoćnik Zoran Šardi s kojima radimo sjajan posao, ali mislim da najveći dio zasluga pripada našem kondicijskom treneru Mihaelu Premušu. Dosta sam posvećen fizičkoj spremi kako bi mogao ispuniti sve zahtjeve na utakmicama, te na tome radim i individualno.

7. Da li Vam više odgovara kada igrate na poziciji stopera ili boćnog igrača?

Na obje pozicije se snalazim dobro, ali pošto sam više ofenzivnije orijentiran više mi odgovara pozicija bočnog igrača.

U 11. kolu četvrte nogometne lige ČK-VŽ nogometni klub Polet gostuje u Jalžabetu kod istoimenog domaćina. Utakmica između momčadi NK "Jalžabet" i NK "Polet" je na rasporedu u nedjelju 29.10.2017. godine s početkom u 14:00 sati. Također moramo napomenuti kako u srijedu 25.10.2017. godine s početkom u 16:00 sati NK "Polet" igra prijateljsku utakmicu s drugoligašem NK "Varaždin" iz Varaždina.