PRATITE NAS NA:

U nedjelju 29.10.2017. godine s početkom u 14:00 sati po prohladnom i vjetrovitom vremenu pred oko 200 gledatelja odigrana je utakmica 11. kola 4. NL ČK-VŽ između momčadi NK Jalžabet i NK Polet.

Nogometni klub Polet u Jalžabetu visoko je porazio domaći NK Jalžabet rezultatom od 0-5. Strijelci za NK "Polet" bili su Andrej Goričanec u 1. minuti i 12. minuti, Tomislav Medved u 16. minuti i 38.minuti, te Nenad Radiković u 64. minuti utakmice.

16. Plitvica (G) 11 2 1 8 17:40 7

Mihajel Karlovčec obrambeni igrač seniorske momčadi nakon utakmice komentirao je:

1. Kratki komentar utakmice s NK "Jalžabet" ?

Pa bila je to uzbudljiva utakmica u kojoj smo protivnika porazili s visokih 0-5 i osvojili sva tri boda na vrućem gostujućem terenu. Čestitam suigračima na ovom rezultatu, zaslužili smo pobjedu što smo i dokazali na terenu. Odigrali smo momčadski kako smo se i dogovorili u svlačionici. Puno nam znači i navijanje i podrška navijača pa im ovim putem zahvaljujem.

2. Najavite utakmicu sljedećeg kola, utakmicu s NK " Bednja" ?

U subotu nam dolazi NK Bednja. Previše ni ne znamo o njima, pošto su novajlije u ligi. Po nekim našim saznanjima kao momčad su orijentirani napadačkom nogometu, a to pokazuju i na tablici pošto se nalaze na visokom trećem mjestu. No mi se nikog ne bojimo i potrudit ćemo se da sva tri boda ostanu u Svetom Martinu na Muri. Ovom prilikom pozivam i sve navijače NK Polet da budu naš 12. igrač i pomognu nam da dođemo do nova tri boda. Pozivam sve navijače, vidimo se u subotu.

3. Jedan ste od najstarijih igrača u seniorskoj momčadi, da li ima još volje, želje i snage za igranje na ovako visokoj razini?

Naravno da još ima snage, a za volju ni netrebate pitati, volja za nogomet uvijek postoji. Istina je da sam među najstarijim igračima, ali vjerujte da uz redoviti trening i odlične suigrače koji dišemo kao jedan, a različite smo dobi ne osjećate godine. Volim nogomet od svojih malih nogu te sam već s 10 godina prvi puta registriran u NK Polet. Liga je jako dobra, ima jako puno igrača koji su prošli različite selekcije pa bez treninga ne bi mogao sve to izdržati. Još uvijek osjećam da mogu, noge me još dobro služe pošto nisam imao neku težu ozljedu u svojoj nogometnoj karijeri. Još hoću svojim znanjem i iskustvom pomoći svojim suigračima i klubu da ostvarimo što bolji rezultat i da na kraju opet potvrdimo prvo mjesto na tablici. Na kraju bih se htio zahvaliti našem predsjedniku gospodinu Novinščaku koji je uvijek uz nas igrače i uvijek na usluzi i pomoći. Još jedanput pozdravljam naše navijače Red Boys-e koji nas vjerno prate na svakoj utakmici.

U 12. kolu četvrte nogometne lige ČK-VŽ nogometni klub Polet na domaćem terenu igra s NK Bednja iz Beletinca. Utakmica između momčadi NK "Polet" i NK "Bednja" je na rasporedu u subotu 04.11.2017. godine s početkom u 14:00 sati.