PRATITE NAS NA:

U subotu 11.11.2017. godine s početkom u 13:30 sati po prohladnom vremenu pred oko 150 gledatelja odigrana je utakmica 13. kola 4. NL ČK-VŽ između momčadi NK Mladost Komet iz Preloga i NK Polet.

Nogometni klub Polet u "Međimurskom derbiju" u Prelogu pobjedio domaći NK Mladost Komet rezultatom od 1-3. Strijelci za NK "Polet" bili su Matija Radiković - autogol u 8. minuti, Tomislav Medved u 69. minuti, te Petar Horvat u 80. minuti utakmice. Za NK "Mladost Komet" zabio je Nikola Bukal u 76. minuti utakmice.

Dražen Mlinarić  vezni igrač seniorske momčadi nakon utakmice komentirao je:

1. Kratki komentar utakmice s NK "Mladost Komet" ?

Prava prvenstvena utakmica, težak teren, neugodan domaćin koji u svojim redovima ima 3,4 iskusna, vrlo kvalitetna igrača, ali uz discipliniranu i borbenu igru svih naših igrača uspjeli smo zasluzeno osvojiti važna 3 boda.

2. Najavite utakmicu sljedećeg kola, utakmicu s NK " Sloga" ?

Sljedeće subote u goste nam dolazi ekipa NK "Sloga" iz Čakovca, klub u kojem sam igrao u početku moje seniorske karijere. Također iskusna i kvalitetna ekipa s par mladih igrača iz svoje omladinske škole, ali igramo na našem terenu i nećemo dozvoliti nikakvo iznenađenje. Uz discipliniranu igru i čim veći posjed lopte idemo ostvariti još jednu pobjedu.

3. U NK Polet ste od ljetnog prijelaznog roka, kako ste bili primljeni i kakvi su Vaši dojmovi o NK Polet?

Pošto su moji prvi nogometni koraci započeli u NK "Polet", znao sam u kakvu sredinu dolazim. S većinom igrača sam igrao, tako da nije trajalo upoznavanje i prilagodba. Mada toliko entuzijazma i želje za dobrom atmosferom i rezultatima kod svih, počevši od uprave kluba i ljudi oko njega, trenera i svih igrača dugo nisam vidio. Plod svega toga uz vrlo kvalitetan i težak rad na treninzima i podrške ljudi iz uprave i naših navijača Red Boys-a su rezultati koji se postižu u posljednje dvije godine. Pozivam sve na našu utakmicu u subotu, a cijela ekipa će se pobrinuti da zadržimo prvo mjesto na tablici i onda u zadnjem kolu potvrdimo jesenski naslov.

U 14. kolu četvrte nogometne lige ČK-VŽ nogometni klub Polet na domaćem terenu igra s NK Sloga iz Čakovca. Utakmica između momčadi NK "Polet" i NK "Sloga" je na rasporedu u subotu 18.11.2017. godine s početkom u 13:30 sati.