PRATITE NAS NA:

Pogledajte video!

U nedjelju 28.05.2017. godine s početkom u 17:30 sati po prekrasnom vremenu pred oko 220 gledatelja u Gojancu odigrana je utakmica između momčadi NK Plitvice i NK Polet.

U Gojancu na gostujućem terenu NK Polet visoko je porazio NK Plitvica rezultatom od 0-6. Strijelci za NK "Polet" na bili su Luka Bobičanec u 24. minuti, 29. minuti i 65. minuti, Nikola Barat u 58. minuti i 89. minuti, te  Igor Šoštarić u 79. minuti utakmice.

16. Zadrugar 28 2 5 21 29:76 11

U 29. kolu međužupanijske nogometne lige ČK-VŽ nogometni klub Polet na domaćem terenu igra s NK Podravina iz Ludbrega. Derbi 29. kola je iznimno zbog dolaska Hrvatske nogometne reprezentacije na rasporedu u petak 02.06.2017. godine s početkom u 18:00 sati. Također u petak na utakmici između NK Polet i NK Podravina bit će službeno otvorenje novo postavljenog dječjeg igrališta, pa pozivamo sve roditelje i djecu na igru, a bit će i nagrada iznenađenja za najmlađe.

Igor Šoštarić vezni igrač seniorske momčadi nakon utakmice komentirao je:

1. Kratki komentar na utakmicu s NK "Plitvica"?

Ušli smo u igru angažirano bez obzira na to što smo odavno osvojili 1. mjesto sa željom da se vratimo kući s nova 3 boda. Po svim segmentima igre, nadigrali smo protivničku ekipu što se i vidjelo na kraju rezultatom. Čestitam suigračima na dobroj igri i zalaganju.

2. Komentirajte derbi 29. kola NK"Polet" - NK"Podravina"

U derbiju nas očekuje dosta neizvjestan protivnik i trebat će dat svaki igrač svoj maksimum da dođemo do nove pobjede. Imamo dodatni motiv ,igramo kod kuće na prekrasnom terenu i ambijentu uz našu podršku navijača (RED BOYS) i simpatizera kluba, ujedno i zadnja domaća utakmica ove sezone tako da idemo po pobjedu!!!

3. Jedan ste od ponajboljih veznih igrača MŽNL ČK-VŽ i rado bismo Vas i sljedeće sezone gledali na našem travnjaku, da li ste zadovoljni u NK Polet?

Zadovoljan sam u klubu i mogu reći ponosan što smo ostvarili veliki uspjeh za NK Polet. Događaju se velike stvari i dijela u klubu, a najviše bi pohvalio našeg predsjednika Miroslava Novinščaka jer bez njega i njegovih zalaganja ovo što sad slavimo i uživamo iz tjedna u tjedan ne bi bilo ostvarivo.
Čekamo kraj sezone da proslavimo 1. mjesto koje smo zasluženo osvojili, a to se i dobro vidi statistički. Za sljedeću sezonu sve je moguće da ostanem ali za to još ima vremena, treba pričekati kraj sezone pa ćemo više znati. Za kraj čestitam još jednom suigračima na osvojenom 1.mjestu i ispunjenu predsjednikove želje, ujedno sve pozivam na našu zadnju domaću prvenstvenu utakmicu da dođete u što većem broju i da proslavimo zajedno.