PRATITE NAS NA:

Pogledajte video!

U petak 02.06.2017. godine s početkom u 18:00 sati po sunčanom vremenu pred oko 400 gledatelja u Svetom Martinu na Muri odigrana je derbi utakmica vrha prvenstvene tablice između momčadi NK Polet i NK Podravina iz Ludbrega.

Utakmica se igrala iznimno u petak zbog dolaska Hrvatske A nogometne reprezentacije, a u toj utakmici NK Polet pobijedio je NK Podravina rezultatom 2-0. Strijelci za NK "Polet" bili su  Nikola Ferlin u 54. minuti i Nenad Radiković u 70. minuti utakmice. Utakmica je odigrana u svečanom tonu jer su nakon utakmice seniorskoj momčadi NK Polet iz ruku predsjednika i tajnika Međimurskog nogometnog saveza Mate Kljaića i Darka Jambrovića uručene medalje i pehar za osvojeni naslov prvaka MŽNL ČK-VŽ za sezonu 2016./2017. Također treba napomenut kako je prije početka utakmice predan pehar pionirskoj momčadi U-15 za naslov prvaka u pionirskoj kategoriji Skupina A.

16. Zadrugar 29 2 6 21 31:78 12

U posljednjem 30. kolu međužupanijske nogometne lige ČK-VŽ  za sezonu 2016./2017. nogometni klub Polet na gostujućem terenu u Slakovcu igra s NK Sloboda. Utakmica 30. kola je na rasporedu u subotu 10.06.2017. godine s početkom u 17:30 sati.

Nenad Radiković napadač seniorske momčadi nakon utakmice komentirao je:

1. Kratki komentar na utakmicu s NK "Podravina"?

Podravina je čvrsta ekipa, dobro posložena i znali smo da nas čeka teška utakmica ali isto tako znali smo da su još jedina ekipa koju ove sezone nismo pobijedili pa je bio još veći motiv za pobjedom. Htjeli smo zadnju domaću tekmu pobijediti za nas, za upravu na čelu s gospodinom Novinščakom i na kraju za sve navijače i simpatizere kluba, da napravimo veliku feštu. Ovo sto se sad događa kod nas to mogu samo druge sredine sanjati.

2. Najavite posljednju ovosezonsku utakmicu s NK Sloboda iz Slakovca?

Bez obzira da smo osigurali naslov prvaka 4 kola prije kraja, igramo kao da je prvenstvo tek počelo... Želimo biti neporaženi do kraja. Imamo još jedno prvenstveno kolo do kraja, s NK Sloboda iz Slakovca koja se bori za ostanak u ligi. Bit će teško jer su utakmice sa Slobodom uvijek borbene i čvrste. Respektiramo domaćina ali se ih ne bojimo, ako dobro krenemo u utakmicu i budemo pravi bodovi putuju u Sveti Martin na Muri.