PRATITE NAS NA:

Raspored utakmica za veterane / jesen 2011

Naziv ekipe, te ime, prezime i br.telefona voditelja ekipe Boja dresa
NK "MURA" - Hlapičina; Zdravko Oletić - mob. 098/330632 plavo-bijela; zelena;žuta
NK "BRATSTVO" - Jurovec; Mladen Tišljarić - mob. 099/7376170 zelena
NK "DUBRAVČAN"  -  Preseka;  Franjo Golub - mob. 098/426885 plava
NK "ZEBANEC"  -  Zebanec;  Martin Mlinarić - mob. 091/1364384 crvena;zelena;bijela
NK "POLET"  -  Sv. Martin na Muri;  Branko Varšić - mob. 098/9821821 crveno-bijela
NK "ZASADBREG"  -  Zasadbreg;  Damir Mesarić - mob. 098/9420660 žuta
NK "NAPREDAK" - G.Kraljevec;  Zlatko Kovačić - mob. 098/9821824 crveno-žuta
NK "MLADOST" - Selnica;  Mladen Žganec - mob. 098/9700559 zeleno-bijela
NK "VENERA - PMP" - Sv. Juraj na Bregu;  Dragan Fic - mob. 098/241559 bijela;crveno-plava
NK "D.KONCOVČAK"  -  D.Koncovčak;  Franjo Krajačić - mob. 091/9539077 plavo-bijela; zelena;

 

1.KOLO 28.08.2011. 14.00 sati
REZULTAT
Mura Venera PMP
5 4
Zebanec Napredak 1 2
Bratstvo Polet 4 1
D.Koncovčak
Zasadbreg 0
1
Mladost Dubravčan 2 1

 

2.KOLO 04.09.2011. 14.00 sati
REZULTAT
Mura Zebanec 1
0
Venera PMP Dubravčan 0
0
Zasadbreg Mladost 1
4
Bratstvo D.Koncovčak 4
0
Napredak Polet 0
3

 

3.KOLO 11.09.2011. 13.30 sati
REZULTAT
Zebanec Venera PMP
2 5
Polet Mura 2 0
D.Koncovčak Napredak 5 1
Dubravčan Zasadbreg 7 3
Mladost Bratstvo 3 3

 

4.KOLO 18.09.2011. 13.30 sati
REZULTAT
Zebanec Polet
0 3
Venera PMP Zasadbreg 8 1
Bratstvo Dubravčan 4 1
Napredak Mladost 1 3
Mura D.Koncovčak 5 3

 

5.KOLO 25.09.2011. 13.30 sati
REZULTAT
Polet Venera PMP
2 0
D.Koncovčak Zebanec 2 2
Mladost Mura 0 2
Dubravčan Napredak 2 6
Zasadbreg Bratstvo 1 4

 

6.KOLO 02.10.2011. 13.00 sati
REZULTAT
Polet D.Koncovčak 0 1
Venera PMP Bratstvo 2 2
Napredak Zasadbreg 6 2
Mura Dubravčan 6 0
Zebanec Mladost 2 1

 

7.KOLO 09.10.2011. 13.00 sati
REZULTAT
D.Koncovčak Venera PMP
1 1
Mladost Polet 2 1
Dubravčan Zebanec 0 2
Zasadbreg Mura 2 0
Bratstvo Napredak 0 0

 

8.KOLO 16.10.2011. 13.00 sati
REZULTAT
D.Koncovčak Mladost 1 4
Venera PMP Napredak 3 0
Mura Bratstvo 1 3
Zebanec Zasadbreg 4 0
Polet Dubravčan 1 1

 

9.KOLO 23.10.2011. 12.30 sati
REZULTAT
Mladost Venera PMP 2 3
Dubravčan D.Koncovčak 1 0
Zasadbreg Polet 0 3
Bratstvo Zebanec 3 1
Napredak Mura 2(0) 2(3)

Izvještaj

NK Podravina

0:0

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri
NK Podravina
NK Polet
 
15.kolo, 4.NL Čakovec-Varaždin
25.11.2017., 13:30 sati, Ludbreg
Opširnije...

Najave

  • Seniori +

    16. kolo 4. NL ČK-VŽ

     NK Polet

    -

    NK Novi Marof

    Sveti Martin na Muri, 03.03.2018., 15:00 sati


    prethodno>> 15. kolo 4.NL ČK-VŽ

    NK Podravina

    0-0

    NK Polet


  • Veterani +

    11. kolo Veterani 'Sjeverozapad'


    NK Mura

     vs

    NK Polet

    Sveti Martin na Muri, proljeće 2017. u 10.00 sati


    prethodno>>10.kolo Veterani


    NK Polet

    -

    NK Bratstvo

  • Juniori +

    14. kolo U-17 kvalitetna liga


    ŠN Sveti Martin

    vs

    ŠN petica

    Hlapičina, 18.03.2017. u 15:00sati


    prethodno>>13.kolo


    ŠN Sveti Martin

    4-2

    ŠN Sloga/Strahoninec

  • U-14 +

    18.kolo 1.HNL-Sjever


    NK Polet

    vs

    NK Križevci

    Sveti Martin na Muri, 126.03.2017., u 11:15 sati


    prethodno>>175.kolo

    NK Varaždin

    3-1

    NK Polet

  • U-12 +

    18.kolo 1.HNL-Sjever


    NK Polet

    vs

    NK Križevci

    Sveti Martin na Muri, 26.03.2017., u 10:00 sati


    prethodno>>17.kolo

    NK Varaždin

    4-0

    NK Polet

  • U-10 +

    18.kolo 1.HNL-Sjever


    NK Polet

    vs

    NK Križevci

    Sveti Martin na Muri, 26.03.2017., u 10:00 sati


    prethodno>>17.kolo

    NK Varaždin

    6-2

    NK Polet

  • U-8 +

    10.kolo POČETNICI



    ŠN Sveti Martin

    vs

    ŠN Sloga 09

    Sveti Martin na Muri, 25.03.2017., u 10:00 sati


    prethodno>>9.kolo


    ŠN Sveti Martin

    1-1

    ŽNK Katarina Zrinski

  • 1