PRATITE NAS NA:

U subotu 23.09.2017. godine prije prvenstvene utakmice između momčadi NK Polet i NK Sloboda iz Slakovca na igralištu NK Polet postvaljen je novi LED semafor.

Sportski LED semafor dimenzija 2 x 1 metar ima funkciju prikazivanja rezultata i mjerenja vremena, a donacija je tvrtke Promming d.o.o. iz Čakovca. Semafor je zahvaljujući domaru Joži Kirecu postavljen na južnoj strani igrališta i nalazi se na zgradi svlačionica. Postavljanjem semafora sportski kompleks nogometnog kluba Polet postaje još opremljeniji i reprezentativniji, a semafor će biti od "pomoći" i igračima i gledateljima koji će lakše pratiti utakmice u Sv.Martinu na Muri.

Još jedanput u ime NK Polet zahvaljujemo predsjedniku Miroslavu Novinščaku i njegovoj firmi na vrijednoj donaciji.

FOTO (Mihael Breznik):

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Najave

 • Seniori +

  5. kolo 3.HNL - Sjever

   NK Polet

  -

  NK Tehničar (Cvetkovec)

  Sveti Martin na Muri, 19.09.2020., 16:00 sati


  prethodno>> 4. kolo

  NK Radnik

  2-1

  NK Polet

 • 1