PRATITE NAS NA:

Na igralištu NK Polet u subotu nas očekuje prava nogometna poslastica. U sjeni svih ostalih susreta 8. kola 4. nogometne lige – Čakovec – Varaždin igramo veliki derbi s NK Rudar iz Murskog Središća.

Znamo da su kroz povijest susreti Poleta i Rudara uvjek bili neizvjesni, napeti, a ponekad i s iznenađujućim ishodom. Ali sudeći prema pogledu na tablicu očekuje nas možda i najneizvijesniji susjedni derbi dvaju četvrtoligaša. Oba kluba u ovoj sezoni još su bez poraza. Rudar je prošlo kolo remizirao u Slakovcu protiv Slobode (0:0), dok smo mi također donjeli bod iz Nedelišća (1:1).

Naši dečki u sedam susreta dva puta su odigrali nerješeno dok su pet puta slavili. Imamo najveću gol razliku u ligi; 21:6 (+15). Naš napad s 21 postignutim pogotkom najefikasniji je u ligi, a u našim redovima je i najbolji strijelac lige, Tomislav Medved koji je 11 puta parao protivničke mreže. Također treba napomenuti kako je Tomislav Medved tresao mreže svih naših protivnika u ovih 7 kola, pa se nadamo kako će i dalje nastaviti takav niz. Svi naši igrači za sada su zdravi i na raspolaganju za subotnji susret te jedva čekaju da on počne.

Gostujuća momčad dosad je u prvenstvu upisala 4 pobjede i 3 remija uz gol razliku 9:2 (+7). Imaju do sada najbolju obranu lige. Najopasniji igrač je Ivan Risonjić koji je zabio 5 pogodaka. Trener Antun Srša zbog tri žuta kartona nema na raspolaganju Karla Goričanca.

Utakmica se igra na igralištu NK Polet u Svetom Martinu na Muri u subotu 7. listopada 2017. godine u 15:30 sati. Glavni sudac utakmice je Marin Horvat, a njegovi pomoćnici su Rudolf Čižmešija i Željko Novak ; delegat je Božidar Kolarić .

U subotu očekujemo puno gledatelja te vam preporučamo da na vrijeme zauzmete svoja mjesta. Prije svega voljeli bismo vidjeti fer i korektnu igru i ponašanje svih aktera na igralištu. Nadamo se lijepom vremenu te pravom nogometnom ozračju kako i dolikuje derbi utakmicama te da svi zajedno uživamo u najvažnjoj sporednoj stvari na svijetu. Stoga dođite u Sveti Martin na Muri i pogledajte kako će završiti jedan od najvećih međimurskih nogometnih derbija.

 

  

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Najave

 • Seniori +

  1/4 finale Kup-a MNS-a

   NK BSK

  -

  NK Polet

  Belica, 19.07.2020., 17:00 sati


  prethodno>>prijateljska

  NK Venera

  1-8

  NK Polet

 • Veterani +

  11. kolo Veterani 'Sjeverozapad'


  NK Mura

   vs

  NK Polet

  Sveti Martin na Muri, proljeće 2017. u 10.00 sati


  prethodno>>10.kolo Veterani


  NK Polet

  -

  NK Bratstvo

 • Juniori +

  14. kolo U-17 kvalitetna liga


  ŠN Sveti Martin

  vs

  ŠN petica

  Hlapičina, 18.03.2017. u 15:00sati


  prethodno>>13.kolo


  ŠN Sveti Martin

  4-2

  ŠN Sloga/Strahoninec

 • U-14 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 126.03.2017., u 11:15 sati


  prethodno>>175.kolo

  NK Varaždin

  3-1

  NK Polet

 • U-12 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 26.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>17.kolo

  NK Varaždin

  4-0

  NK Polet

 • U-10 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 26.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>17.kolo

  NK Varaždin

  6-2

  NK Polet

 • U-8 +

  10.kolo POČETNICI  ŠN Sveti Martin

  vs

  ŠN Sloga 09

  Sveti Martin na Muri, 25.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>9.kolo


  ŠN Sveti Martin

  1-1

  ŽNK Katarina Zrinski

 • 1