PRATITE NAS NA:

Dan za pamćenje! Ovog vikenda točnije 06. siječnja 2018. godina završilo je 3. Zimsko nogometno klupsko prvenstvo Međimurja na mantinele koje se odigravalo u Nacionalnom gimnstičkom centru Aton u Nedelišću.

Turnir se odigravao od 23.12.2017. pa završno s finalom 06.01.2018. Evo kratkog presjeka i podsjetnika na događanja u Atonu.

Na turniru je sudjelovalo 36 seniorske momčadi, a naša ekipa smještena je bila u skupinu "H": NK Trnovec, NK Sloboda Mihovljan, NK Zasadberg '77.  U skupini smo upisali 3 pobjede s gol razlikom 35:7. 

NK Polet – NK Sloboda 13:2, NK Zasadbreg '77 – NK Polet 1:11 i NK Polet – NK Trnovec 11:4.

Kao prvoplasirani u osmini finala smo za protivnike dobili NK Dinamo iz Domašinca koje smo pobijedili rezultatom 9:3. U četvrtfinalu sam je dočekao susjedski derbi s NK Rudar iz Murskog Središća. Naša momčad je u tom susretu uvjerljivo pobijedila sa 7:0 u jednoj od najboljih partija na ovom turniru. Na putu do finalatrebalo je još odigrati utakmicu s nogometnim klubom Dinamo iz Palovca. U teškoj i jako borbenoj utakmici uspjeli smo pobijediti s rezultatom 4:0.

U finalu nas je dočekala vrlo neugodna momčad MK Pušćine koju dobro poznajemo iz 4.NL Čakovec-Varaždin. Pred oko 1500 gledatelja koji su pratili finalni dan u svim kategorijama naši nogometaši su zasluženo u vrlo napetoj i pravoj finalnoj utakmici pobijedili 1:3 za veliko slavlje naših navijača. Sama finalna utakmica bila je vrlo napeta i teška s puno nerealiziranih prigoda u prvom dijelu. U drugom dijelu, pred kraj utakmice slijedi šok za naše navijače. Tri pol minute do kraja susreta NK Pušćine je povelo s 1-0. I kad su već svi mislili da je finale izgubljeno, NK Polet se pogotkom Barata ekspresno vraća u utakmicu. Da bi nakon izjednačenja vrlo brzo poveo 1-2 preko Dražena Mlinarića, a točku na "i" stavlja najbolji igrač turnir Alen Herceg. Uz osvojeno prvo mjesto na turniru iz naših redova su i svi pojedinačni slavljenici. Najbolji vratar turnira je proglašen Dino Jambres, najbolji strijelac s 13 golova Nikola Ferlin i najbolji igrač turnira je naš Alen Herceg.

Treba još napomenuti kako su dječaci ŠN Sveti Martin U-14 na 3.Zimskom prvenstvu na mantinele u svojoj kategoriji osvojili 3. mjesto. Čestitamo!

Na turniru su nastupali:

Dino Jambres, Mišel Horvat, Marko Sakač, Mihajel Karlovčec, Tomislav Medved, Dominik Filipović, Filip Vršić, Petar Tomšić, Dražen Mlinarić, Andrej Goričanec, Nikola Barat, Nikola Ferlin, Karlo Karlovčec, Mario Turk, Valentin Cvetković, Evald Vinko, Alen Herceg te Petar Horvat. Momčad su vodili Zoran Šardi i Stevica Žganec.

Uz pobjednički pehar, medalje za igrače i novčanu nagradu naš klub je osvajanjem turnira dobio poklon bon za kupnju sportske opreme.

Nakon rezultatskog osvrta na turnir ostaje nam još spomenuti i nešto što je dodatno motiviralo naše igrače. Naime na svim utakmicama naš klub bodrili su navijači, a u polufinalu i finalu izuzetno velik broj njih. Glasnim navijanjem davali su snagu našim dečkima kad je bilo najteže, stoga se im svi zajedno još jedanput zahvaljujemo. Prvaci zaslužuju najbolje navijače. Zato Vam hvala!

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Najave

 • Seniori +

  17. kolo 3.HNL-Sjever

   NK Podravac

  -

  NK Polet

  Virje


  prethodno>>16. kolo 3.HNL-Sjever

  NK Polet

  4-1

  NK Tehničar

 • Veterani +

  11. kolo Veterani 'Sjeverozapad'


  NK Mura

   vs

  NK Polet

  Sveti Martin na Muri, proljeće 2017. u 10.00 sati


  prethodno>>10.kolo Veterani


  NK Polet

  -

  NK Bratstvo

 • Juniori +

  14. kolo U-17 kvalitetna liga


  ŠN Sveti Martin

  vs

  ŠN petica

  Hlapičina, 18.03.2017. u 15:00sati


  prethodno>>13.kolo


  ŠN Sveti Martin

  4-2

  ŠN Sloga/Strahoninec

 • U-14 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 126.03.2017., u 11:15 sati


  prethodno>>175.kolo

  NK Varaždin

  3-1

  NK Polet

 • U-12 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 26.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>17.kolo

  NK Varaždin

  4-0

  NK Polet

 • U-10 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 26.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>17.kolo

  NK Varaždin

  6-2

  NK Polet

 • U-8 +

  10.kolo POČETNICI  ŠN Sveti Martin

  vs

  ŠN Sloga 09

  Sveti Martin na Muri, 25.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>9.kolo


  ŠN Sveti Martin

  1-1

  ŽNK Katarina Zrinski

 • 1