PRATITE NAS NA:

U ponedjeljak 15. siječnja 2018. godine seniorska momčad nogometnog kluba Polet započela je sa zimskim pripremama za nadolazeći proljetni dio prvenstva. 

Kako je u ovo vrijeme aktualan prijelazni rok, niti na tom polju naš Upravni odbor na čelu s predsjednikom Miroslavom Novinščakom, te sportskim direktorom Zoranom Šardi ne miruje. O odlascima smo vas već izvijestili, klub je napustio Evald Vinko, te Nenad Radiković koji je zbog poslovnih i privatnih obveza zatražio odmor od nogometa. Još jedanput im se zahvaljujemo na njihovom doprinosu za naš klub.

Trenutno možemo potvrditi dolazak jednog igrača koji je danas u utorak 23.01.2018. godine u prostorijama kluba potpisao službene dokumente.

Riječ je o odličnom mladom veznom igraču Eriku Hozjanu koji je prešao u naše redove iz Slovenije. Prije dolaska u nogometni klub Polet Erik Hozjan branio je boje NK Odranci iz Odranci (3.Slovenska liga-zapad). Nogometnu karijeru započeo je u NŠ Nafta iz Lendave gdje je igrao sve do juniora kada prelazi u NK Mura, nakon juniora dvije je godine bio kapetan seniorske momčadi NK Mura iz Murske Sobote. Nakon Mure prelazi u Austriju u SV ASKO Bairisch Kölldorf, a nakon kratke epizode u Austriji vraća se u NK Nafta iz Lendave pa zatim u NK Odranci.

U jesenskom dijelu sezone 2017./2018. 3. Slovenske lige - zapad Erik Hozjan proglašen je jednim od tri najbolja igrača lige, to dovoljno govori o njegovoj kvaliteti i o tome kakvo pojačanje smo dobili u naše redove. 

Nakon potpisivanja službenih dokumenata Erik Hozjan izjavio je:

Nakon interesa za mene nisam dugo dvojio oko prelaska u NK Polet. Znam da dolazim u organizirani klub s bogatom tradicijom. Moram napomenuti kako sam u ovo kratko vrijeme odlično prihvaćen od strane momčadi i cijelog stručnog stožera. Već sam odradio dva treninga, jedan u teretani i jedan na vanjskim terenima. Treninzi  su vrlo intenzivni, nadam se da ćemo se uz treninge i pripremne utakmice dobro pripremiti za nastavak prvenstva. Čuo sam kako na utakmice NK Polet dolazi puno gledatelja pa ovim putem pozdravljam najvjernije navijače Red Boys-e.

 FOTO (Tomislav Kralj):

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Najave

 • Seniori +

  1/4 finale Kup-a MNS-a

   NK BSK

  -

  NK Polet

  Belica, 19.07.2020., 17:00 sati


  prethodno>>prijateljska

  NK Venera

  1-8

  NK Polet

 • Veterani +

  11. kolo Veterani 'Sjeverozapad'


  NK Mura

   vs

  NK Polet

  Sveti Martin na Muri, proljeće 2017. u 10.00 sati


  prethodno>>10.kolo Veterani


  NK Polet

  -

  NK Bratstvo

 • Juniori +

  14. kolo U-17 kvalitetna liga


  ŠN Sveti Martin

  vs

  ŠN petica

  Hlapičina, 18.03.2017. u 15:00sati


  prethodno>>13.kolo


  ŠN Sveti Martin

  4-2

  ŠN Sloga/Strahoninec

 • U-14 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 126.03.2017., u 11:15 sati


  prethodno>>175.kolo

  NK Varaždin

  3-1

  NK Polet

 • U-12 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 26.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>17.kolo

  NK Varaždin

  4-0

  NK Polet

 • U-10 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 26.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>17.kolo

  NK Varaždin

  6-2

  NK Polet

 • U-8 +

  10.kolo POČETNICI  ŠN Sveti Martin

  vs

  ŠN Sloga 09

  Sveti Martin na Muri, 25.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>9.kolo


  ŠN Sveti Martin

  1-1

  ŽNK Katarina Zrinski

 • 1