Seniorska momčad nogometnog kluba Polet i stručni stožer vratili su se iz trodnevnih mini priprema koje su se održale u Delnicama, a utakmica je odigrana u Čavlama. Seniori nogometnog kluba Polet odradili su jednu pripremnu utakmicu i odradili jedan trening.

U petak 23. veljače 2018. godine ujutro seniorska momčad nogometnog kluba Polet s trenerom Stevicom Žganec i vodstvo kluba (predsjednik Miroslav Novinščak, sportski direktor Zoran Šardi, tajnik Mihael Breznik, domar Jože Kirec, fizioterapeut Dragutin Kralj, predsjednik ŠN Sveti Martin Tomislav Gradiček, Stanko Perčić i Tomislav Kralj) krenula je na trodnevne mini pripreme u Delnice. Nakon smještaja igrača i vodstva u hotelu "Risnjak" u Delnicama i ručka, igrači i vodstvo trebali su krenuti prema Opatiji gdje je bila dogovorena pripremna utakmica s NK "Opatija", ali ona je nažalost zbog loših vremenskih uvjeta odgođena. Umjesto utakmice igrači i vodstvo kluba prošetali su snijegom okovanim Delnicama, a u popodnevnim satima odrađeni je kondicijski trening umjesto utakmice.

U subotu 25.02.2018. godine u 15:00 sati na stadionu Mavrinci odigrana je utakmica između NK Grobničan i NK Polet koju je pobijedio domaćin s 3:2. Strijelci za NK"Polet" bili su Tomislav Medved i Mihajel Karlovčec. Nakon prijateljske utakmice počašćeni smo večerom od strane NK Grobničan u njihovom restoranu, a nakon druženja u večernjim satima cijela momčad i vodstvo odazvala se pozivu Ahmada i Anasa Sharbinija u njihov lokal u kojem smo bili odlično počašćeni.

U nedjelju 25.02.2018. godine u planu smo imali posjetiti utakmicu 1.HNL između momčadi HNK Rijeka i GNK Dinamo za koju smo imali osigurane besplatne ulaznice. Nakon prošlogodišnjeg posjeta stadionu Rujevica dogovoreno je da cijela momčad i vodstvo kluba kao gosti HNK Rijeke posjeti jednu od utakmica na stadionu Rujevica. Nakon ulaska na stadion, pola sata pred početak derbi utakmice 1.HNL na našu žalost utakmica je odgođena zbog vremenskih uvjeta, ali u planu je posjeta u nekom drugom terminu.

Trodnevne mini pripreme u Delnicama odličan su poticaj za igrače i vodstvo kluba kako bi nadolazeći proljetni dio prvenstva odradili čim bolje i pokušali napasti vrh 4.NL ČK-VŽ.

Ovim putem zahvaljujemo se ljubaznom osoblju u hotelu "Risnjak" u Delnicama te našim sportskim prijateljima,  NK Grobničan na čelu s predsjednikom Igorom Čargonja na gostoprimstvu i načinu na koji su naši igrači i vodstvo bili ugošćeni. Već je dogovorena daljnja suradnja dvaju klubova, oni će biti naši gosti u srpnju na "Turniru prijateljstva", a mi njihovi gosti sljedeće godine.

Članak o utakmici NK Grobničan - NK Polet:

FOTO (Tomislav Kralj):

27. kolo 4. NL ČK-VŽ