Iznenada i naglo u obiteljskom domu u Murskom Središću preminuo je  gospodin Ivan Brodar, dugogodišnji trener seniorske momčadi, simpatizer, strastveni navijač i počasni član nogometnog kluba Polet.

Ivan Brodar dugi niz godina bio je čvrsto vezan uz naš klub te mu uvelike pomagao kroz višegodišnje razdoblje kao trener seniorske momčadi.

Godine 1977. na mjesto predsjednika dolazi mladi i ambiciozni gospodin Ivan Kralj. Njegov prvi potez je dovođenje novog trenera, gospodina Ivana Brodara iz Murskog Središča, koji je radio u ovdašnjoj osnovnoj školi Sveti Martin na Muri kao nastavnik tjelesnog odgoja. Tako NK “POLET” postaje prvi klub u ovom djelu Međimurja koji ima obrazovanog trenera. To se pokazalo vrlo uspješnim za budućnost kluba. Trenerom seniorske momčadi gospodin Brodar ostaje sve do 1989. godine, a na trenerski mandat se vraća i 1996. godine.  Stručnim, pedagoškim i odgojnim radom u NK Polet odgojio je vrsne nogometaše, a pod vodstvom trenera Brodara klub je iz najnižeg ranga centar Mursko Središće kroz godine napredovao do 3. regije nogometnog saveza Zagrebačke zone i ostvario ponajbolje rezultate u svojoj prošlosti.

Na godišnjoj skupštini 12.01.2013. godine Ivan Brodar dobio je najviše priznanje kluba, počasni član nogometnog kluba Polet. U posljednjim danima svog života bio je vrlo aktivan i čvrsto vezan uz naš klub, strastveni navijač i simpatizer koji je rijetko kada propuštao pogledati utakmicu, još u proljetnom dijelu sezone 2018. godine i s velikom strašću pratio voljeni mu Polet. Savjetom, svojim nogometnim znanjem i iskustvom puno je puta znao pomoći današnjim trenerima, a vrlo je konstruktivan bio i na godišnjim skupštinama koje nikad nije propuštao gdje je znao ukazati na nedostatke.

"I dan danas sam pravi navijač Poleta i mislim da ću uvijek i ostati"

Riječi su koje je izgovorio gospodin Brodar za amaterski dokumentarni film na 50. obljetnici NK Polet, a ova rečenica najviše opisuje s koliko strasti je pratio najdraži mu Polet.

Ovim putem izražavamo iskrenu sućut suprugi, djeci, unucima i svim ostalim poznanicima.

4. NL ČK-VŽ  7. kolo

NK Omladinac (Novo Selo Rok)

Sveti Martin na Muri, 29.09.2018., 16:00 sati

prethodno>>6.kolo 4.NL ČK-VŽ