PRATITE NAS NA:

Do kraja seniorskog prvenstva slijedi još 6 utakmica. U zadnju petinu prvenstva naši dečki ulaze na liderskoj poziciji s bodom prednosti ispred NK Nedelišće, a slijedi NK Bednja s dva boda zaostatka za našom momčadi.

Prvenstvo se može rasplesti na razne načine, ali jedno je sigurno, očekuje nas iznimno zanimljiva završnica i neizvjesna borba za prvaka.

Našu momčad u subotu u 17:00 sati očekuje u Kućanu  Donjem NK Zelengaj koji je trenutno 13. na ljestvici s 25 sakupljenih bodova. U nastavku prvenstva naši protivnici su još NK Jalžabet (doma, četvrtak, 17.05. u 17:30 sati), zatim 27.5. derbi u Beletincu protiv NK Bednje, pa  31.5. na domaćem terenu međimurski derbi protiv NK Mladost Komet (Prelog). U nedjelju 3.6. gostujemo u Čakovcu kod NK Sloge, a zadnje kolo za mjesec dana 9.6. dolazi nam NK Podravina (Ludbreg). Sve u svemu zanimljiv raspored u kojem nas očekuje 6 zanimljivih utakmica. Osim na dva derbija i na ostalim utakimicama bit će sve samo ne lako i jednostavno doći do tri boda.

Naš prvi pratitelj NK Nedelišće već slijedeće kolo igra derbi u Prelogu, a zatim doma očekuje NK Podravina (Ludbreg). Bit će zanimljiv i općinski derbi u Dunjkovcu protiv NK Međimurec (Dunjkovec – Pretetinec). U 28. kolu domaćini su NK Plitvica (Gojanec), a zatim ih opet očekuje općinski derbi u Slakovcu protiv NK Slobode (Slakovec) koja se grčevito bori za opstanak u ligi. U zadnjem kolu domaćini su NK Rudar (Mursko Središće). Osim napete ligaške završnice NK Nedelišće očekuju i dvije utakmice finala Kupa Međimurja protiv NK Međimurje (Čakovec).

Trenutno trećeplasirani NK Bednja (Beletinec) u slijedećem kolu ugošćuje NK Sloboda (Slakovec). Zatim odlaze u Mursko Središće gdje ih očekuje NK Rudar, pa doma igraju protiv NK Zelengaj (Kučan Donji). U 25. kolu u Beletincu igra se veliki derbi s našom momčadi te ćemo nakon te utakmice zasigurno biti puno bliže odgovoru tko će osvojiti ovogodišnje prvenstvo. NK Bednja do kraja prvenstva još odlazi u Čakovec gdje ih očekuje NK Sloga te im slijede dva ogleda protiv klubova iz Varaždinske županije. Domaćini su NK Novi Marof te u zadnjem kolu odlaze u Nedeljanec kod istoimenog domaćina. NK Bednja također se plasirao u finale Kupa ŽNS Varaždin gdje ih očekuju dva dodatna iskušenja.

U zadnjih 6 kola očekuje nas puno zanimljivih dvoboja i derbija. Prema svemu sudeći prvak lige neće se znati do samog kraja prvenstva što se zasigurno nije dogodilo u zadnjih nekoliko godina. Prema svemu navedenom najviše bi morali profitirati gledatelji jer ih očekuje napeta i nepredvidljiva završnica.

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Najave

 • Seniori +

  17. kolo 3.HNL-Sjever

   NK Podravac

  -

  NK Polet

  Virje, u 15:30 sati, 14.03.2020.


  prethodno>>16. kolo 3.HNL-Sjever

  NK Polet

  4-1

  NK Tehničar

 • Veterani +

  11. kolo Veterani 'Sjeverozapad'


  NK Mura

   vs

  NK Polet

  Sveti Martin na Muri, proljeće 2017. u 10.00 sati


  prethodno>>10.kolo Veterani


  NK Polet

  -

  NK Bratstvo

 • Juniori +

  14. kolo U-17 kvalitetna liga


  ŠN Sveti Martin

  vs

  ŠN petica

  Hlapičina, 18.03.2017. u 15:00sati


  prethodno>>13.kolo


  ŠN Sveti Martin

  4-2

  ŠN Sloga/Strahoninec

 • U-14 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 126.03.2017., u 11:15 sati


  prethodno>>175.kolo

  NK Varaždin

  3-1

  NK Polet

 • U-12 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 26.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>17.kolo

  NK Varaždin

  4-0

  NK Polet

 • U-10 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 26.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>17.kolo

  NK Varaždin

  6-2

  NK Polet

 • U-8 +

  10.kolo POČETNICI  ŠN Sveti Martin

  vs

  ŠN Sloga 09

  Sveti Martin na Muri, 25.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>9.kolo


  ŠN Sveti Martin

  1-1

  ŽNK Katarina Zrinski

 • 1