PRATITE NAS NA:

Dom NK Polet od četvrtka sjat će u još lijepšem sjaju. Naime ovih dana traju intenzivni radovi na preuređenju klupskog kafića.

Uprava kluba na čelu s predsjednikom Miroslavom Novinščakom čini sve kako bi se naši navijači, ali i oni gostujući što bolje osjećali na našem igralištu. Trenutno traju radovi na uređenju klupskih prostorija na katu zgrade gdje su svlačionice i završni radovi oko preuređenja klupskog kafića s sjeverne strane glavnog igrališta. Preuređenje je počelo dan nakon zadnje domaće utakmice, u petak 18. svibnja, a predviđeni završetak radova i  otvaranje je u četvrtak 31. svibnja 2018. na blagdan Tijelova kada dočekujemo NK Mladost Komet iz Preloga.

Veoma opsežne radove oko cijelokupnog preuređenja unutrašnjeg djela kafića i terase izvodi nekoliko specijaliziranih tvrtki. Nove stolove, novi šank s perilicom, stolice i ostali drvene proizvode radila je tvrtka Emi Stil iz Novog Sela Rok, keramičarske radove izvodili su radnici tvrtke Đurkin iz Čakovca, dok je nove keramičarske pločice i lijepilo sponzorirala trgovina BAT iz Čakovca. Nova ulazna vrata sponzorirala je tvrtka Alpro Šardi iz Selnice. Soboslikarske radove odlično su odradili domaći dečki iz tvrtke Slika Padarić iz Vrhovljana.

Ovim putem zahvaljujemo se svim sponzorima koji su doprinjeli u preuređenju klupskog kafića.

Nadamo se da ćemo u ovim preuređenim prostorijama, uostalom kao i do sada, proslaviti brojne sportske uspjehe.

Vidimo se na otvaranju preuređenog klupskog kafića u četvrtak, na blagdan Tijelova na seniorskoj utakmici 28. kola 4. NL Čakovec – Varaždin protiv NK Mladost Komet iz Preloga koja počinje u 17:30. sati.

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Najave

  • Seniori +

    Turnir Prijateljstva 2018

     NK Polet, USV St. Anna am Aigen

    -

    NK Komenda, NK Grobničan

    Sveti Martin na Muri, 13.07.2018., 17:00 sati


    prethodno>> 30. kolo 4. NL ČK-VŽ

    NK Polet

    5-3

    NK Podravina


  • Veterani +

    11. kolo Veterani 'Sjeverozapad'


    NK Mura

     vs

    NK Polet

    Sveti Martin na Muri, proljeće 2017. u 10.00 sati


    prethodno>>10.kolo Veterani


    NK Polet

    -

    NK Bratstvo

  • Juniori +

    14. kolo U-17 kvalitetna liga


    ŠN Sveti Martin

    vs

    ŠN petica

    Hlapičina, 18.03.2017. u 15:00sati


    prethodno>>13.kolo


    ŠN Sveti Martin

    4-2

    ŠN Sloga/Strahoninec

  • U-14 +

    18.kolo 1.HNL-Sjever


    NK Polet

    vs

    NK Križevci

    Sveti Martin na Muri, 126.03.2017., u 11:15 sati


    prethodno>>175.kolo

    NK Varaždin

    3-1

    NK Polet

  • U-12 +

    18.kolo 1.HNL-Sjever


    NK Polet

    vs

    NK Križevci

    Sveti Martin na Muri, 26.03.2017., u 10:00 sati


    prethodno>>17.kolo

    NK Varaždin

    4-0

    NK Polet

  • U-10 +

    18.kolo 1.HNL-Sjever


    NK Polet

    vs

    NK Križevci

    Sveti Martin na Muri, 26.03.2017., u 10:00 sati


    prethodno>>17.kolo

    NK Varaždin

    6-2

    NK Polet

  • U-8 +

    10.kolo POČETNICI    ŠN Sveti Martin

    vs

    ŠN Sloga 09

    Sveti Martin na Muri, 25.03.2017., u 10:00 sati


    prethodno>>9.kolo


    ŠN Sveti Martin

    1-1

    ŽNK Katarina Zrinski

  • 1