PRATITE NAS NA:

Dom NK Polet od četvrtka sjat će u još lijepšem sjaju. Naime ovih dana traju intenzivni radovi na preuređenju klupskog kafića.

Uprava kluba na čelu s predsjednikom Miroslavom Novinščakom čini sve kako bi se naši navijači, ali i oni gostujući što bolje osjećali na našem igralištu. Trenutno traju radovi na uređenju klupskih prostorija na katu zgrade gdje su svlačionice i završni radovi oko preuređenja klupskog kafića s sjeverne strane glavnog igrališta. Preuređenje je počelo dan nakon zadnje domaće utakmice, u petak 18. svibnja, a predviđeni završetak radova i  otvaranje je u četvrtak 31. svibnja 2018. na blagdan Tijelova kada dočekujemo NK Mladost Komet iz Preloga.

Veoma opsežne radove oko cijelokupnog preuređenja unutrašnjeg djela kafića i terase izvodi nekoliko specijaliziranih tvrtki. Nove stolove, novi šank s perilicom, stolice i ostali drvene proizvode radila je tvrtka Emi Stil iz Novog Sela Rok, keramičarske radove izvodili su radnici tvrtke Đurkin iz Čakovca, dok je nove keramičarske pločice i lijepilo sponzorirala trgovina BAT iz Čakovca. Nova ulazna vrata sponzorirala je tvrtka Alpro Šardi iz Selnice. Soboslikarske radove odlično su odradili domaći dečki iz tvrtke Slika Padarić iz Vrhovljana.

Ovim putem zahvaljujemo se svim sponzorima koji su doprinjeli u preuređenju klupskog kafića.

Nadamo se da ćemo u ovim preuređenim prostorijama, uostalom kao i do sada, proslaviti brojne sportske uspjehe.

Vidimo se na otvaranju preuređenog klupskog kafića u četvrtak, na blagdan Tijelova na seniorskoj utakmici 28. kola 4. NL Čakovec – Varaždin protiv NK Mladost Komet iz Preloga koja počinje u 17:30. sati.

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Najave

 • Seniori +

  1. kolo 3. HNL-Sjever

   NK Mladost

  -

  NK Polet

  Ždralovi, 24.08.2019., 17:30 sati


  prethodno>>1. kolo 3.HNL-Sjever

  NK Mladost

  -

  NK Polet

 • Veterani +

  11. kolo Veterani 'Sjeverozapad'


  NK Mura

   vs

  NK Polet

  Sveti Martin na Muri, proljeće 2017. u 10.00 sati


  prethodno>>10.kolo Veterani


  NK Polet

  -

  NK Bratstvo

 • Juniori +

  14. kolo U-17 kvalitetna liga


  ŠN Sveti Martin

  vs

  ŠN petica

  Hlapičina, 18.03.2017. u 15:00sati


  prethodno>>13.kolo


  ŠN Sveti Martin

  4-2

  ŠN Sloga/Strahoninec

 • U-14 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 126.03.2017., u 11:15 sati


  prethodno>>175.kolo

  NK Varaždin

  3-1

  NK Polet

 • U-12 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 26.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>17.kolo

  NK Varaždin

  4-0

  NK Polet

 • U-10 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 26.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>17.kolo

  NK Varaždin

  6-2

  NK Polet

 • U-8 +

  10.kolo POČETNICI  ŠN Sveti Martin

  vs

  ŠN Sloga 09

  Sveti Martin na Muri, 25.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>9.kolo


  ŠN Sveti Martin

  1-1

  ŽNK Katarina Zrinski

 • 1