PRATITE NAS NA:

U četvrtak 02.08.2018. godine s početkom u 18:00 sati u Murskom Središću održan je plenum 4. nogometne lige Čakovec-Varaždin.

Domaćin plenuma je bio nogometni klub Rudar iz Murskog Središća, a plenum je održan u prostorijama kluba. Na plenumu su prisustvovali povjerenik za natjecanje Darko Jambrović, povjerenik za suđenje Ivan Kozina, te predstavnici klubova koji se natječu u 4.Nogometnoj ligi Čakovec - Varaždin u narednoj sezoni 2018./2019. Ispred nogometnog kluba Polet na plenumu su prisustvovali sportski direktor Zoran Šardi, tajnik Mihael Breznik.

Na plenumu su klubovi upoznati s propozicijama natjecanja, određeni su natjecateljski brojevi i utvrđen je raspored za natjecateljsku sezonu. Prvenstvo u 4.NL Čakovec-Varaždin počinje 18./19. kolovoza 2018. godine.

 

RASPORED UTAKMICA NK"POLET":

1. KOLO 18.08. u 17:30 sati  NK"POLET" - NK"DINAMO (DOMAŠINEC)"

2. KOLO 26.08. u 17:30 sati  NK"DUBRAVKA-ZAGORAC (TURČIN)" - NK"POLET"

3. KOLO 01.09. u 17:00 sati  NK"POLET" - NK"PODRAVINA (LUDBREG)"

4. KOLO 08.09. u 17:00 sati  NK"POLET" - NK"NOVI MAROF"

5. KOLO 16.09. u 16:30 sati  NK"VARTEKS (VARAŽDIN)" - NK"POLET"

6. KOLO 22.09. u 16:30 sati  NK"POLET" - NK"MLADOST KOMET (PRELOG)"

7. KOLO 29.09. u 16:00 sati NK"OMLADINAC (NOVO SELO ROK)" - NK"POLET"

8. KOLO 06.10. u 15:30 sati NK"POLET" - NK"PUŠĆINE"

9. KOLO 13.10. u 15:00 sati NK"RUDAR (MURSKO SREDIŠĆE)" - NK"POLET"

10. KOLO 20.10. u 15:00 sati  NK"POLET" - NK"BEDNJA (BELETINEC)"

11. KOLO 28.10. u 14:00 sati  NK"NEDELJANEC" - NK"POLET"

12. KOLO 03.11. u 14:00 sati  NK"POLET" - NK"JALŽABET"

13. KOLO 11.11. u 13:30 sati  NK"MEĐIMUREC (DUNJKOVEC)" - NK"POLET"

14. KOLO 17.11. u 13:30 sati  NK"POLET" - NK"NEDELIŠĆE"

15. KOLO 25.11. u 10:00 sati  NK"SLOGA (ČAKOVEC)" - NK"POLET"

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Najave

  • Seniori +

    4. NL ČK-VŽ  10. kolo

     NK Polet

    -

    NK Bednja (Beletinec)

    Sveti Martin na Muri, 20.10.2018., 15:00 sati


    prethodno>>9. kolo 4.NL ČK-VŽ

    NK Rudar

    1-1

    NK Polet


  • Veterani +

    11. kolo Veterani 'Sjeverozapad'


    NK Mura

     vs

    NK Polet

    Sveti Martin na Muri, proljeće 2017. u 10.00 sati


    prethodno>>10.kolo Veterani


    NK Polet

    -

    NK Bratstvo

  • Juniori +

    14. kolo U-17 kvalitetna liga


    ŠN Sveti Martin

    vs

    ŠN petica

    Hlapičina, 18.03.2017. u 15:00sati


    prethodno>>13.kolo


    ŠN Sveti Martin

    4-2

    ŠN Sloga/Strahoninec

  • U-14 +

    18.kolo 1.HNL-Sjever


    NK Polet

    vs

    NK Križevci

    Sveti Martin na Muri, 126.03.2017., u 11:15 sati


    prethodno>>175.kolo

    NK Varaždin

    3-1

    NK Polet

  • U-12 +

    18.kolo 1.HNL-Sjever


    NK Polet

    vs

    NK Križevci

    Sveti Martin na Muri, 26.03.2017., u 10:00 sati


    prethodno>>17.kolo

    NK Varaždin

    4-0

    NK Polet

  • U-10 +

    18.kolo 1.HNL-Sjever


    NK Polet

    vs

    NK Križevci

    Sveti Martin na Muri, 26.03.2017., u 10:00 sati


    prethodno>>17.kolo

    NK Varaždin

    6-2

    NK Polet

  • U-8 +

    10.kolo POČETNICI



    ŠN Sveti Martin

    vs

    ŠN Sloga 09

    Sveti Martin na Muri, 25.03.2017., u 10:00 sati


    prethodno>>9.kolo


    ŠN Sveti Martin

    1-1

    ŽNK Katarina Zrinski

  • 1