Već tradicionalno trećeg vikenda u siječnju održana je redovna godišnja skupština nogometnog kluba Polet. Na godišnju skupštinu odazvalo se 70-ak ljudi.

Redovna godišnja skupština održala se u petak, 18. siječnja 2019. godine u 18:00 sati u prostorijama kluba. Predsjednik radnog predsjedništa bio je Franjo Makovec, članovi Miroslav Novinščak i Stanko Perčić, a zapisničar Mihael Breznik. Na skupštini nazočio je zamjenik načelnika Općine Sveti Martin na Muri Martin Srša, župnik Ivan Herceg te predstavnici gotovo svih udruga s područja naše općine te predstavnici susjednih prijateljskih nogometnih klubova.

Nakon što se odradio predviđeni dnevni red po točkama i pročitana su sva izvješća (izvješće predsjednika, financijsko izvješće, izvješće Nadzornog odbora, izvješće škole nogometa, izvješće trenera seniorske momčadi), riječ je dana i gostima. Od naših gostiju čuli smo samo riječi pohvale i divljenja za cijelokupni rad kluba. Skupština je zatvorena u 19:45 sati te je slijedilo domjenak i druženje za sve okupljene. Zahvaljujemo se prisutnima na odazivu i konstruktivnoj raspravi.

FOTO (Tomislav Kralj):

Prijeteljska utakmica