PRATITE NAS NA:

Nakon posljednjeg prvenstvenog kola jesenskog dijela 4.NL Čakovec – Varaždin naša momčad zasjela je na treće mjesto na tablici.

Umjesto zasluženog odmora neki igrači su i u zimskoj pauzi marljivo samostalno trenirali. Kao što već znate igralo se i Zimsko dvoransko prvenstvo na mantinele u NGC Aton-u  gdje je naša momčad vrlo suvereno, bez poraza osvojila prvo mjesto i treći put za redom okitila se naslovom.

U ponedjeljak 21. siječnja 2019. godine počele su zimske pripreme za nadolazeći proljetni dio prvenstva. Predviđeno je da se do prvog prvenstvenog kola odradi 30 treninga, što u teretani što na vanjskim terenima te odigra 7 pripremnih utakmica. Dio priprema odradit će se i u Delnicama kamo putuju svi igrači seniorske momčadi i cjelokupni stručni stožer.

Raspored prijateljskih utakmica donosimo u nastavku:

subota, 2.2.2019., 15:00h, Čavle: NK Grobničan – NK Polet  5-2

subota, 9.2.2019., 16:00h, Straden,  Austrija: St.Anna am Aigen – NK Polet 3-1

subota, 16.2.2019., 15:00h Sveti Martin na Muri: Polet - Ljutomer 4-2

nedjelja, 17.2.2019., 10:30h Sveti Martin na Muri: Polet - Slaven Belupo (juniori) 2-1

subota, 23.2.2019., 15:00h, Sveti Martin na Muri: NK Polet - Tehničar Cvetkovec

nedjelja, 24.2.2019., 14:30h, Lendava, Slovenija: Hotiza – NK Polet

subota, 2.3.2019., Ivanec: Ivančica - NK Polet

nedjelja, 10.3.2019., 15:00h, 4.NL ČK-VŽ 16.kolo, Domašinec: Dinamo – NK Polet

*** mjesto i vrijeme odigravanja podložno promjenama zbog vremenskih uvjeta

 

U slučaju bilo kakvih promjena vezanih uz mjesto ili vrijeme odigravanja pripremnih prijateljskih utakmica obavijestit ćemo vas putem naše web stranice i društvenih mreža. Prvo proljetno prvenstveno kolo na rasporedu je u nedjelju 10.03.2019. godine u 15:00 sati kada naša momčad gostuje Domašincu kod NK Dinamo.

 

Što se tiče igračke križaljke ona je više – manje nepromijenjena u odnosu na jesen. Odlazak iz kluba najavio je naš dugogodišnji igrač i zamjenik kapetana Mihajel  Karlovčec. Ovim putem mu se najiskrenije zahvaljujemo za sve što je kroz dugogodišnju karijeru dao za naš klub. Podsjećamo Mihajel Karlovčec je igrač koji je skoro cijelu sportsku karijeru proveo u Poletu, s Poletom osvojio je dva uzastopna naslova prvaka 1. Međimurske nogometne lige u sezoni 2010./2011. i sezoni 2011./2012.. Bio je dio momčadi koja se kvalificirala preko NK Zdenka Veliki Zdenci u 3. HNL – Sjever. Uspješno je tri sezone branio boje kluba u 3. HNL – Sjever. Još jednom u svojoj karijeri ponovio je dva uzastopna osvajanja prvaka lige. Naime u sezoni 2016./2017. i 2017./2018. osvojio je Međužupanijsku ligu Čakovec – Varaždin. S ovim naslovima Mihajel Karlovčec je jedan od najtrofejnijih aktualnih igrača današnje momčadi, ali i kroz svu bogatu povijest kluba. Veliko mu hvala na svemu, želimo mu uspješan nastava karijere te puno uspjeha u sportskom i privatnom životu. Uvjereni smo da će i ubuduće biti jedan od naših najvećih navijača.

 

Kao zamjena za Mihajela Karlovčeca iz redova drugoligaša NK Međimurje stigao je 21-godišnji Marko Šarić. Šarić je karijeru počeo u Slogi iz Čakovca, a zatim je prešao u Međimurje. Nakon četiri godine otišao je u Varaždin, a zatim se vratio u Međimurje. 2015. godine je potpisao jednogodišnji stipendijski ugovor s NK Rijeka. Godinu dana nakon potpisivanja s NK Rijeka odlazi na posudbu u NK Sesvete. U ljeto 2017. godine vraća se natrag u NK Međimurje. U protekloj jesenskoj polusezoni u 2. HNL skupio je 7 nastupa, od toga je jednom započeo utakmicu, a 6 puta ulazio s klupe. Želimo mu dobrodošlicu u naš klub te puno zdravlja i sportskog uspjeha u crvenom dresu.

 

Uvjereni smo da će naši dečki marljivo trenirati te bih voljeli da ih zaobiđu ozljede kako bi se i na proljeće mogli zajedno s njima radovati novim prvenstvenim pobjedama. Također se nadamo da ćemo ostvariti sve kriterije te se kvalificirati u novoosnovanu 3. HNL – Sjever.

 

FOTO (Mihael Breznik):

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Najave

 • Seniori +

  Prijeteljska utakmica

   NK Polet

  -

  NK Osijek II (Osijek)

  Sveti Martin na Muri, 30.07.2021., 18:00 sati


  prethodno>> 5. kolo 

  NK Polet

  5-0

  NK Tehničar

 • 1