PRATITE NAS NA:

U subotu 15.06.2019. godine odigrano je posljednje kolo 4. NL Čakovec- Varaždin između momčadi NK Polet i NK Sloga iz Čakovca.

Nakon utakmice i podjele medalja upriličeno je veliko slavlje na igralištu NK Polet uz meso na rašljama, tamburaše i veliki vatromet. Prije i za vrijeme utakmice od strane gledatelja i posjetitelja razgedane su novo uređene prostorije NK Polet. Veoma opsežne radove oko uređenja unutrašnjeg djela cjelokupnog 1. kata u zgradi gdje su svlačionice izvodilo je nekoliko specijaliziranih tvrtki. Uz sredstva NK Polet, glavni donatori preuređenja je tvrtka Termoprom iz Čakovca  i  Dom Novinščak iz Čakovca. Nove stolove, stolice i ostali drvene proizvode radila je tvrtka Emi Stil iz Novog Sela Rok, keramičarske radove, ličilačke i postavljanje Knauf ploča izvodili su radnici tvrtke Đurkin iz Čakovca. Inox dijelove potrebne za uređenja unutrašnjosti donirala je i montirala tvrtka Ferrum iz Vrhovljana. Nova ulazna vrata sponzorirala je tvrtka Alpro Šardi iz Selnice. Ovim putem zahvaljujemo se svim sponzorima koji su doprinijeli u preuređenju novih klupskih prostorija.

U nastavku donosimo fotogaleriju s proslave naslova:

FOTO (Tomislav Kralj)

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Najave

 • Seniori +

  5.kolo 3.HNL-Sjever

   NK Bjelovar

  -

  NK Polet

  Bjelovar, 18.09.2021., 16:00 sati


  prethodno>> 4. kolo 3.HNL-Sjever

  NK Polet

  11-0

  NK Rudar (M.Središće)

 • 1