PRATITE NAS NA:

Nakon proslave već trećeg uzastopnog naslova prvaka dojmovi se još nisu slegli.

Dok naše navijače još trese euforija proslave uprava kluba na čelu s predsjednikom Miroslavom Novinščakom intenzivno radi na slaganju igračke križaljke za sljedeću sezonu.
Pošto od iduće natjecateljske sezone ulazimo u viši rang, u 3. HNL Sjever, moramo osnažiti redove seniorske momčadi. Tako je u ponedjeljak 17.6.2019. predstavljeno prvo pojačanje naše momčadi. To je iskusni veznjak Josip Brezovec koji nam dolazi iz prvoligaša Intera iz Zaprešića.

Josip Brezovec svoj nogometni put započeo je u NK Nedeljancu, a u mlađim kategorijama igrao je i za NK Varteks. U seniorski nogomet ušao je povratkom u NK Nedeljanec, pa preko austrijskog FC St. Michael završio u drugoligašu NK Belišće. Karijera ga je odvela natrag u NK Varteks pa iz NK Varaždin u GNK Dinamo, a zatim u NK Slaven Belupo i HNK Rijeka. Potom na posudbu u talijanski Serie B u Spezia Calcio pa natrag u HNK Rijeka. Zatim odlazi u moldavski Sheriff Tiraspol pa preko NK Slaven Belupo i NK Varaždin u NK Inter Zaprešić. Od sljedeće sezone borit će se u našem crvenom dresu. U karijeri ima 4 velika trofeja, po jedno prvenstvo Hrvatske (GNK Dinamo Zagreb 2010./2011.) i Moldavije (Sheriff Tiraspol 2016./2017.) te po jedan nacionalni kup Hrvatske (HNK Rijeka 2013./2014.) i Moldavije (Sheriff Tiraspol 2016./2017.). Također u svojoj biografiji ima dva nastupa za reprezentaciju Hrvatske U-21 i jedan postignuti gol.


Sudeći prema svemu navedenom možemo reći da je to jedno od najzvučnijih pojačanja našeg kluba u njegovoj bogatoj povijesti. Osim odličnih poteza na terenu od Brezovca očekujemo i prenošenje svojeg bogatog znanja na naše mlade nogometaše koji tek dolaze do seniorskog sastava; tako da će Josip imati višestruku ulogu. Nadamo se da će Brezovec ostaviti upečatljiv trag u našem klubu te mu želimo dobrodošlicu u našu sredinu te što manje ozljeda.


Nadamo se da će naši dečki i iduće sezone igrati značajnu ulogu u novoosnovanoj 3. HNL Sjever te nas sve opet razveseliti svojim rezultatima.

FOTO (Mihael Breznik):

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Najave

 • Seniori +

  5.kolo 3.HNL-Sjever

   NK Bjelovar

  -

  NK Polet

  Bjelovar, 18.09.2021., 16:00 sati


  prethodno>> 4. kolo 3.HNL-Sjever

  NK Polet

  11-0

  NK Rudar (M.Središće)

 • 1