PRATITE NAS NA:

Gostujućom pobjedom 3:1 u nedelju u Ljutomeru protiv istoimenog domaćina završile su mnogobrojne pripremne utakmice. U subotu kreće dugo iščekivano prvenstvo u novoosnovanoj 3. HNL - Sjever.

Nakon mjesec i pol dugih priprema i odigranih 10 pripremnih utakmica konačno smo dočekali i borbu za bodove u 3. HNL – Sjever. Svi igrači koje trener Mario Kovačević ima na raspolaganju zaista su marljivo trenirali i spremni su za nadolazeće prvenstvo. Naš stručni stožer odlučio je da se još malo proširi konkurencija za početnu postavu te je donijeta odluka da se našoj momčadi priključi 21-godišnji Ante Solomun koji je već  nekoliko tjedana trenirao u našem klubu. Solomun je svoju igračku karijeru započeo u NK Varaždin da bih preko mlađih kategorija DNS Zavrč završio u NK Lučko. Iz NK Lučko otišao je na prvo na posudbu, pa onda i kao slobodan igrač u Videoton II (Mađarska). Iz Mađarske njegov nogometni put odveo ga je u 1. Slovensku ligu u NK Rudar Velenje u kojem je zabilježio 8 nastupa. Iz NK Rudar Velenje Ante dolazi u naš klub za koji će imati pravo nastupa nakon rješavanja svih potrebnih papira, a nadamo se da će se to vrlo skoro riješiti. Spomenimo da Solomun također ima i 4 nastupa za Hrvatsku U-20 reprezentaciju. Želimo mu puno zdravlja i sreće u našoj sredini.

U subotu 24. kolovoza 2019. na rasporedu je 1. kolo 3. Hrvatske nogometne lige – Sjever. NK Polet gostuje u Ždralovima kod  NK Mladost. Utakmica je na rasporedu u 17:30 sati. Sljedeće subote 31. kolovoza 2019. u 17:00 sati 3. HNL – Sjever nakon pet godina opet dolazi u Sveti Martin na Muri. Odmah nas očekuje lokalni derbi protiv NK Rudar iz Murskog Središća. Nadamo se još jednoj uspješnoj sezoni naše seniorske momčadi.

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Najave

 • Seniori +

  15. kolo 3.HNL-Sjever

   NK Polet

  -

  NK Radnik

  Sveti Martin na Muri, 06.03.2021.


  prethodno>> 14. kolo 

  NK Polet

  3-0

  NK Bjelovar

 • 1