PRATITE NAS NA:

U subotu 18.01.2020. godine u prostorijama kluba održana redovna izborna skupština na kojoj su vrlo opširno izneseni rezultati, financijsko izvješće, plan i program rada u narednog godini.

Na godišnjoj skupštini prisustvovali su predstavnici svih udruga iz Općine Sveti Martin na Muri, predstavnici prijateljskih klubova NK Mura Hlapičina i NK Bratstvo, načelnik općine Dražen Crnčec, zamjenik načelnika Martin Srša, direktor Lifeclass Termi Sveti Marti gospodin Igor Nekić te ostali članovi. Dogovorena je daljnja vrlo uspješna suradnja na obostrano zadovoljstvo NK Polet i LiffeClas Temi Sveti Martin, nogometni tereni NK Polet i dalje će biti na raspolaganju momčadima koje dolaze svoje pripreme odraiti u Terme Sveti Martin.

Na godišnjoj skupštini jednoglasno je potvrđeno da u dvogodišnjem mandatu predsjednik ostaje Miroslav Novinščak, tajnik Mihael Breznik, blagajnik Vitomir Kralj, a također potvrđeni su i novi članovi Upravnog odbora.

Članovi Upravnog Odbora NK Polet su:

Miroslav Novinščak, Stanko Perčić, Mihael Breznik, Vitomir Kralj, Jože Kirec, Igor Nekić, Matej Valkaj, Zvonko Šardi, Tomislav Gradiček, Ivan Jurinić, Zoran Šardi, Milan Varšić, Ladislav Söke, Mijo Flac, Željko Novak, Dragutin Kralj, Martin Jakopić, Stjepan Novak i Alen Stojko.

 

FOTO (Dino Jambres):

 


 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Najave

 • Seniori +

  15. kolo 3.HNL-Sjever

   NK Polet

  -

  NK Radnik

  Sveti Martin na Muri, 06.03.2021.


  prethodno>> 14. kolo 

  NK Polet

  3-0

  NK Bjelovar

 • 1