U utorak 28. siječnja 2020. godine predstavnici nogometnog kluba Polet prisustvovali su predstavljanju nove kolekcije sportske opreme Joma.

Nogometni klub Polet i škola nogometa Sveti Martin koristi sportsku opremu Joma (dresovi, trenirke, majice, radne trenirke, sportske torbe) s kojom je vrlo zadovoljni stoga smo dobili službeni poziv na predstavljanje nove kolekcije. Predstavnici NK Polet Miroslav Novinščak, Dino Jambres i Mihael Breznik u utorak 28.01.2020. godine u Hotelu Antunović u Zagrebu prisustvovali su predstavljanju nove kolekcije sportske opreme, uvjerili su se u široku ponudu, kvalitetu i moderan dizajn poznatog Španjolskog proizvođača sportske opreme Joma te je s njihovim predstavnicima dogovorena daljnja suradnja.

NK Radnik

Sveti Martin na Muri, 06.03.2021.

NK Bjelovar