PRATITE NAS NA:

Nakon dugo vremena na našim terenima opet je živo.

Naime u utorak 12. svibnja 2020. godine održan je trening seniorske momčadi.

Velika većina aktivnosti u klubu, pa tako i treninzi seniora zbog situacije s korona virusom bili su zabranjeni na dva mjeseca. Naši igrači, ali stručni stožer jedva su dočekali mogućnost ponovnog okupljanja te su u utorak i održali zajednički trening. Treningu je nazočilo nekoliko članova Uprave kluba te nekoliko pripadnika naše vjerne navijačke skupine Red Boys. Na treningu je bilo zaključeno da unatoč situaciji kakva je vladala ovih nekoliko tjedana klubom pa i društvom općenito da se ljubav prema Poletu samo povećala. Svi smo bili zajedničkog stajališta da ovo razdoblje iskoristimo kao zalet za kvalitetniju budućnost kluba.

Kao što smo u prethodnih dana objavili prvenstvena sezona 2019./2020. 3. HNL – Sjever je zaključena, a još se i dalje čeka odluka Međimurskog nogometnog saveza o raspletu ovogodišnjeg međimurskog Kupa.

#ZaKoga #ZaPolet

 

FOTO (Tomislav Kralj):

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Najave

 • Seniori +

  15. kolo 3.HNL-Sjever

   NK Polet

  -

  NK Radnik

  Sveti Martin na Muri, 06.03.2021.


  prethodno>> 14. kolo 

  NK Polet

  3-0

  NK Bjelovar

 • 1