PRATITE NAS NA:

U petak 29.05.2020. godine nakon seniorskog treninga u novouređenoj prostoriji kluba održano je predavanje na temu "Izmjene i dopune pravila nogometne igre".

Zanimljivo predavanje u trajanju od jednog školskog sata za seniorsku momčad i sve trenere škole nogometa Sveti Martin održao je instruktor Hrvatskog nogometnog saveza gospodin Željko Bacinger koje je bilo i potrebno za licenciranje 3.HNL-Sjever za narednu 2020./2021. sezonu. Tema predavana je bila "Izmjene i dopune pravila nogometne igre", uz poučno izlaganje gospodina Bacingera bili su i prikazani razni video primjeri iz utakmica.

FOTO:

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Najave

 • Seniori +

  18. kolo 3.HNL-Sjever

   NK Virovitica

  -

  NK Polet

  Virovitica, 10.04.2021., 16:30


  prethodno>> 17. kolo 

  NK Polet

  1-1

  NK Podravac

 • 1