PRATITE NAS NA:

Tijekom ove prisilne pauze kada nažalost lopte miruju Uprava NK Polet na čelu s predsjednikom Miroslavom Novinščakom ne odmara već marljivo radi na uređenju infrastrukture.

Oko glavnog terena ukupno je do sada bilo postavljeno oko 400 sjedalica s visokim naslonom. Ovih dana traju radovi oko postavljanja novih 60 crvenih i bijelih sjedalica s južne strane glavnog terena gdje su uobičajeno smješteni gostujući navijači. Tako će se sada kapacitet sjedećih mjesta oko glavnog terena povećati na preko 470 sjedalica.

Nastavljeni su i radovi na novom, trećem pomoćnom igralištu koje će se nalaziti iza prvog pomoćnog igrališta na krajnjem zapadnom djelu Poletovog kompleksa. Bageri i ostala teška mehanizacija domaće tvrtke Asfalt Gradnja iz Žabnika ovih dana marljivo su radi na ravnanju terena. U sljedećim danima očekuje nas još dosta grubih radova na izgradnji tog pomoćnog terena. Nakon teških i grubih radova koji bi se morali uskoro završiti kroz ljeto nas očekuje postavljanje podzemnog navodnjavanja i ostalih finih radova na završetku izgradnje igrališta. U jesen je predviđeno sijanje trave kako bi druge godine pomoćno igralište moglo biti u svojoj funkciji. Za izgradnju tog pomoćnog igrališta od Međimurskog nogometnog saveza dobili smo donaciju u iznosu od 50.000,00 kn na kojoj se najljepše zahvaljujemo.

Ovih dana izvodili su se radovi na uređenju parkirališta i okoliša kod svlačionica. Postavili su se rubnici i asfaltiralo parkiralište koje se nalazi kod svlačionica i iza južne tribine. Time se je dobilo oko 30 parkirnih mjesta. Usput se je uredio i popratni okoliš za još kvalitetniji i ugodniji boravak svih koji koriste to parkiralište, od navijača i igrača do članova Uprave kluba, roditelja naših najmlađih nogometaša i ostalih.

Također su se proteklih mjeseci popravili i otklonili nedostaci na donjem dijelu ograde (tzv. parapet) na južnom djelu glavnog terena kako bi i taj dio bio spreman za nove utakmice. Uz sve te radove odvijaju se i redovni, tekući poslovi oko održavanja svih terena i okoliša u kojima već tradicionalno prednjači naš domar Jože Kirec i njegova obitelj.

Svi ti radovi pokazuju kako članovi kluba neumorno rade na poboljšanju uvjeta kako bi se kvalitetno dočekao nastavak redovnih aktivnosti kluba. A kako to zaista izgleda možete vidjeti na nekoliko fotografija ispod ovog teksta.

 

FOTO (Miroslav Novinščak, Jože Kirec):

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Najave

 • Seniori +

  1/4 finale Kup-a MNS-a

   NK BSK

  -

  NK Polet

  Belica, 19.07.2020., 17:00 sati


  prethodno>>prijateljska

  NK Venera

  1-8

  NK Polet

 • Veterani +

  11. kolo Veterani 'Sjeverozapad'


  NK Mura

   vs

  NK Polet

  Sveti Martin na Muri, proljeće 2017. u 10.00 sati


  prethodno>>10.kolo Veterani


  NK Polet

  -

  NK Bratstvo

 • Juniori +

  14. kolo U-17 kvalitetna liga


  ŠN Sveti Martin

  vs

  ŠN petica

  Hlapičina, 18.03.2017. u 15:00sati


  prethodno>>13.kolo


  ŠN Sveti Martin

  4-2

  ŠN Sloga/Strahoninec

 • U-14 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 126.03.2017., u 11:15 sati


  prethodno>>175.kolo

  NK Varaždin

  3-1

  NK Polet

 • U-12 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 26.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>17.kolo

  NK Varaždin

  4-0

  NK Polet

 • U-10 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 26.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>17.kolo

  NK Varaždin

  6-2

  NK Polet

 • U-8 +

  10.kolo POČETNICI  ŠN Sveti Martin

  vs

  ŠN Sloga 09

  Sveti Martin na Muri, 25.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>9.kolo


  ŠN Sveti Martin

  1-1

  ŽNK Katarina Zrinski

 • 1