U subotu 03.07.2020. godine s početkom u 18 sati odigrana je prijateljska utakmica u Donjem Koncovčaku protiv istoimenog domaćina, utakmicu u kojoj se od aktivnog seniorskog igranja nogometa oprašta Mihajel Karlovčec-Čec.
Mihajel je bio dugogodišnji igrač našeg kluba, prošao je kroz sve uzrasne kategorije kluba, a više od 15 godina branio je boje kluba u seniorskom uzrastu. Svojim igrama Mihajel je umnoge doprinio uspjesima kluba kroz godine, a ujedno je i najtrofejniji seniorski igrač u dugogodišnjoj povijesti kluba: 2001. godine osvojio je Kup MNS, 2011. i 2012. godine osvojio je 1. Međimursku ligu, a 2017., 2018. i 2019. godine osvojio je 4. nogometnu ligu Čakovec-Varaždin.
Hvala Mihajelu na svemu što je dao za NK Polet.

Današnju utakmicu započeli smo u sljedećem sastavu: Horvat M., Šimunić, Mihalić E., Horvat P., Herceg, Lesar, Barat, Perčić, Mezga, Radiković i Medved.
U drugom poluvremenu šansu su dobili još: Krištofić, Filipović, Heric, Hozjan, Mihalić P.

Strijelci: Dejan Mezga 3x, Filip Perčić 2x, Tomislav Medved

FOTO (Mihael Breznik):

NK Radnik

Sveti Martin na Muri, 06.03.2021.

NK Bjelovar