PRATITE NAS NA:

U srijedu 19.08.2020. godine s početkom u 17:00 sati po sunčanom vremenu pred oko 200 gledatelja u Sv.Martinu na Muri odigrano je 1/16 finala Kup-a Međimurskog nogometnog saveza sezona 2020./2021. između momčadi NK Polet i NK Graničar iz Kotoribe.

U Kup utakmici 1/16 finala NK Polet porazio je goste iz Kotoribe rezultatom 4-1. Strijelci na današnjoj utakmici za NK "Polet" bili su Dejan Mezga u 49. i 70. minuti i Tomislav Medved u 75. i 79. minuti utakmice, za NK "Graničar" gol je zabio Danijel Brčić u 56. minuti utakmice.

NK POLET: Dino Jambres, Dino Škvorc, Dejan Mezga, Nikola Barat, Martin Lesar, Tomislav Medved, Marko Šarić ('81 Patrik Kirić), Antonio Dodlek ('84 Dominik Filipović), Alen Herceg ('81 Filip Perčić), Emanuel Mihalić, Igor Šegović ('73 Petar Horvat)

NK GRANIČAR: Dominik Burek, Borko Beliga, Dean Volar, Luka Harambaša ('84 Lovro Radmanić), Filip Peroković ('75 David Posavec), Danijel Nađ, Vedran Purić ('5 Petar Mikulan), Danijel Kvakan, Mario Gregurina, Danijel Brčić ('81 MArko Ujlaki), Igor Gal