PRATITE NAS NA:

Pred sam kraj prijelaznog roka naše redove pojačao je još jedan igrač. Riječ je o 18-ogodišnjem Ivanu Cimermanu koji nam dolazi iz juniora NK Varaždin.

 
Ivan je mladi, perspektivni napadač koji osim što će konkurirati za seniorski sastav još uvijek može nastupati i za naše juniore. Rodom je iz Dunjkovca gdje je i započeo svoju nogometnu karijeru. Ubrzo prelazi u mlađe uzraste čakovečkog drugoligaša da bi kasnije nastupao u prvoj kadetskoj ligi za NK Osijek. Prelaskom u juniore vrača se u Čakovec pa proljetos u NK Omladinac Novo Selo Rok. Zatim je okušao sreću u juniorima NK Varaždin prije nego je pristupio našem klubu. 
 
Ivanu Cimermanu želimo dobrodošlicu u novu sredinu te se nadamo da će pokazati sve svoje nogometne vještine. Ovom akvizicijom još više smo pojačali konkurenciju u našim seniorskim redovima, a posebno među igračima mlađim od 21 godine. 
 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Najave

 • Seniori +

  15. kolo 3.HNL-Sjever

   NK Polet

  -

  NK Radnik

  Sveti Martin na Muri, proljeće 2021.


  prethodno>> 14. kolo 

  NK Polet

  3-0

  NK Bjelovar

 • 1