PRATITE NAS NA:

U seniorsku momčad na kraju prijelaznog roka priključio se još jedan igrač. Riječ je o 19-godišnjem Bruno Cindriću.

Cindrić nam dolazi iz NK Croatia Bogdanovci koja se natječe u 1.ŽNL Vukovarsko-srijemskoj. Bruno Cindrić se najbolje snalazi na poziciji stopera i veznog igrača. Bruno se zbog fakultetskih obaveza preselio u naše krajeve te mu je želja i u novoj sredini nastaviti s uživanjem u najvažnijoj sporednoj stvari na svijetu. Očekujemo da će unijeti svježinu u naše redove te dati priliku za slavlje naših navijača. Želimo mu dobrodošlicu u novi klub te što manje ozljeda.

 

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Najave

 • Seniori +

  15. kolo 3.HNL-Sjever

   NK Polet

  -

  NK Radnik

  Sveti Martin na Muri, proljeće 2021.


  prethodno>> 14. kolo 

  NK Polet

  3-0

  NK Bjelovar

 • 1