PRATITE NAS NA:

Ovih dana završena je izgradnja malonogometnog igrališta s umjetnom travom.

Dolaskom lošijeg vremena nametnula se potreba za igralištem s umjetnom travom koje bi se koristilo za treninge naše seniorske momčadi, ali prije svega za sve naše mlade nogometaše i nogometašice. Navedeno igralište dimenzija je 40 x 20 metara te je omeđeno mantinelom. Na igralištu su postavljeni novi aluminijski golovi dimenzija 5 x 2 metara. Igralište je instalirano na asfaltiranoj površini s južne strane našeg glavnog igrališta. Na tom mjestu već su od prije  postavljeni reflektori tako da će se moći odvijati i noćni treninzi.

#ZaKoga #ZaPolet

FOTO (Miroslav Novinščak):

 

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Najave

 • Seniori +

  15. kolo 3.HNL-Sjever

   NK Polet

  -

  NK Radnik

  Sveti Martin na Muri, 06.03.2021.


  prethodno>> 14. kolo 

  NK Polet

  3-0

  NK Bjelovar

 • 1