PRATITE NAS NA:

"Ovih dana na našim terenima opet imamo prilike ugostiti jednu profesionalnu momčad. Od srijede do petka za nadolazeću prvenstvenu utakmicu kod nas se pripremaju naši sportski prijatelji NK ISTRA 1961 Pula. 

Nakon pobjede u 1/4 finalu hrvatskog Kupa NK ISTRA 1961 u srijedu je stigla u Sveti Martin na Muri. Smješteni su u Termama Sveti Martin, a treniraju na našim igralištima. U subotu gostuju u Koprivnici kod NK SLAVEN BELUPO.

Podsjećamo da je suradnja i prijateljski odnos našeg kluba i NK ISTRA 1961 započeo prošle jeseni kada smo ih ugostili u 1. kolu hrvatskog Kupa. Vjerujemo da su Istrijani zadovoljni našim uvjetima ovdje u Svetom Martinu na Muri te smo sigurni da će se ubrzo vratiti. Želimo im što bolji rezultat u hrvatskom Kupu te uspješni završetak prvenstvenih nadmetanja. 

#ZaKoga #ZaPolet"

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Najave

 • Seniori +

  Prijeteljska utakmica

   NK Polet

  -

  NK Osijek II (Osijek)

  Sveti Martin na Muri, 30.07.2021., 18:00 sati


  prethodno>> 5. kolo 

  NK Polet

  5-0

  NK Tehničar

 • 1