PRATITE NAS NA:

Hrvatski doprvak nogometni klub Osijek će u Svetom Martinu na Muri, na terenima NK Polet odraditi dvotjedne pripreme pred predstojeću sezonu.

Uvodni dio priprema bit će odrađen u Gradskom vrtu, a glavni strateg bijelo-plavih Nenad Bjelica sa stručnim stožerom i prvom momčadi u Sveti Martin na Muri stiže u ponedjeljak 21. lipnja 2021. godine, gdje će se trenirati do 3. srpnja i pritom odigrati četiri pripremne utakmice. Uz ogled s NK Polet, Osijek će u Svetom Martinu na Muri odigrati i s poljskim Slask Wroclaw, te mađarskim MOL Fehervar i ZTE Zalaegerszeg.

Igrači: IvušićJežinaMalenicaMilošGrgićTodoroskiLončarCaroCheberkoBralić

MarinMekićCvijanovićŽaperVukovićJugovićPiljGržanNdockGrezdaBočkaj,

HirošTopčagićManceŠpoljarićMišković Beljo.

Tijekom ovoga tjedna suigračima će se priključiti: SilvaMierezBarišićJurčevićBoharDakuPršo i Sajko. Kao što je poznato, Škorić i Kleinheisler su u nacionalnim vrstama Hrvatske i Mađarske na Europskom prvenstvu dok su, za sada, izvan trenažnog procesa rekonvalescenti ErcegBrlekBarešić i Caimacov.

Stručni stožer: Nenad Bjelica (glavni trener), Nino Bule (pomoćni trener), Rene Poms (pomoćni trener), Silvije Čavlina (trener vratara), Jasmin Osmanović (analitičar), Marin Vučko (kondicijski trener), Karlo Reinholz (kondicijski trener), Martin Mayer (kondicijski trener), Hrvoje Barišić (tehnički direktor), dr.Neven Raguž (liječnik), dr.Igor Perković (liječnik), dr.Ivan Lovrić (liječnik), dr.Lovro Marinčić (liječnik), Milan Marković (fizioterapeut), Frano Dušić (fizioterapeut), Marko Ovničević (fizioterapeut), Ivica Vincek (ekonom), Goran Vincek (ekonom), Zoran Stranjak (pomoćnik ekonoma)

 

Pripremne utakmice koje će NK Osijek odigrati na igralištu u Svetom Martinu na Muri:

- četvrtak 24.06.2021. u 18:00 sati NK Polet (Sveti Martin na Muri) - NK Osijek

- subota 26.06.2021. u 11:00 sati NK Osijek - FC WKS Slask (Wroclaw/Poljska)

- četvrtak 01.07.2021. u 18:00 sati NK Osijek - FC MOL Fehervar (Mađarska)

- subota 03.07.2021. u 11:00 sati NK Osijek - ZTE Zalaegerseg (Mađarska)

 

FOTO: www.nk-osijek.hr

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Najave

 • Seniori +

  Prijeteljska utakmica

   NK Polet

  -

  NK Osijek II (Osijek)

  Sveti Martin na Muri, 30.07.2021., 18:00 sati


  prethodno>> 5. kolo 

  NK Polet

  5-0

  NK Tehničar

 • 1