Nakon kratke ljetne stanke trener seniorske momčadi Matija Kristić ponovno je zakazao okupljanje momčadi za ponedjeljak 12. srpnja 2021. godine u 18:00 sati na igralištu NK Polet.

Kratkim sastankom igrača i testiranjem igrača u ponedjeljak u 18:00 sati započele su pripreme seniorske momčadi NK Polet za narednu natjecateljsku sezonu 2021./2022. u 3. HNL - Sjever. Nogometni klub Polet pripremne treninge će odraditi na svojim terenima. Trenirat će se 4 - 5 puta tjedno, a uz trenera seniorske momčadi Matije Kristića te sportskog direktora Zorana Šardija. Svi treninzi i utakmice odvijat će se pod budnim okom fizioterapeuta Darijana Tomašića.

Nakon kraja prvenstva naši dečki nisu mirovali već su gotovo svakodnevno individualno trenirali. Da bi se ostalo u koliko-toliko natjecateljskom ritmu odigrana je do sada i prijateljska utakmica. Na domaćem terenu smo poraženi od viceprvaka Hrvatske NK Osijek 2:4. Više o toj utakmici na sljedećem linku:

U sklopu priprema sljedeći vikend gostujemo na turniru u Hlapičini gdje ćemo odigrati dvije utakmice, po jednu u subotu i jednu u nedjelju.
Većina igrača koji su nastupali u prošloj sezoni i dalje ostaju na okupu. Naše redove iz raznoraznih razloga napustili su Tomislav Medved, Erik Hozjan, Dino Škvorc, Karlo Karlovčec, Dominik Filipović i Karlo Težak. Ovim putem im se još jednom najljepše zahvaljujemo na svemu što su nam pružili u voljenom crvenom dresu.
Za sada službeno su naše redove pojačali Ivan Dolovski, Fran Antolović te Nino Patafta i Leonard Mesarić. Više o novim igračima pročitajte ovdje:

Početak natjecanja za sezonu 2021./2022. 3. HNL - Sjever je predviđen za subotu 21. kolovoza 2021. godine kada gostujemo u Ludbregu kod NK Podravina. Sastav lige i naš cjelokupni raspored možete naći na sljedećem linku:

Prije početka nove prvenstvene sezone očekuje nas i 2. kolo Kupa Međimurskog nogometnog saveza koje je planirano 15. kolovoza 2021. godine u kojem je jedino poznato da smo gosti, a protivnika ćemo saznati nakon ždrijeba.
Nažalost zbog aktualne pandemije i trenutne situacije vezane uz međunarodna putovanja niti ove godine nismo u mogućnosti organizirati turnir prijateljstva s našim dragim prijateljima iz Austrije, Slovenije i Hrvatske. Uvjereni smo da će se u skoroj budućnosti situacija popraviti te će se tradicionalni turnir i dalje održavati.

Raspored pripremnih utakmica:

24.7.2021., subota, Hlapičina
Turnir, 16:00h ili 18:00h; protivnik nepoznat

25.7.2021., nedjelja, Hlapičina
Turnir, 16:00h ili 18:00h; protivnik nepoznat

30.7.2021., petak, Sveti Martin na Muri, 18:00 sati
NK Polet – NK Osijek II

7.8.2021., subota, Krapina; 18:00 sati
NK Zagorec - NK Polet

14.8.2021., subota, Lučko, 18:00 sati
NK Lučko - NK Polet

15.08.2021., nedjelja