PRATITE NAS NA:

Najvjerodostojniji pokazatelj kvalitetnog i kontinuiranog višegodišnjeg rada u Školi nogometa "Sveti Martin" upravo su ovogodišnji rezultati koji dosižu sam vrh. Od 5 natjecateljskih kategorija, kategorije LIMAČI, MLAĐI PIONIRI i PIONIRI osim najboljih rezultata u svojim natjecateljskim skupinama, osvajaju i ukupne naslove prvaka Međimurja.


Juniori su izborili sam vrh i naslov prvaka u svojoj natjecateljskoj grupi, dok početnici na kraju natjecateljske sezone osvajaju 4.mjesto. U školi nogometa treniraju i djeca do 6.godine straosti u ekipi predpočetnika U-6, ali oni nisu u organiziranom natjecanju nego povremeno sudjeluju na turnirima. Na osnovu ovih rezultata nije teško zaključiti da Škola nogometa Sveti Martin radi odličan posao s djecom, u kojem se očituju red, rad i disciplina, i jedna je od bolje organiziranih Škola nogometa u Međimurju s osiguranim kvalitetnim i stručnim vodstvom. Cilj Škole nogometa „Sveti Martin“ je da bude i nadalje nosioc kvalitete nogometa u svojem kraju i okolici. Kako bi se osigurao kvalitetniji rad s djecom i mladima, od ove jeseni Škola nogometa Sveti Martin natjecat će se u II.HNL – regija sjever, pa stoga Škola nogometa upućuje poziv svoj zainteresiranoj djeci starijoj od 5godina da se priključe u Školu nogometa „Sveti Martin“.

Autor: Blaženka Heric

 

{youtube}mlLknnkJ0bQ&feature{/youtube} 


 


 

 

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Najave

 • Seniori +

  5.kolo 3.HNL-Sjever

   NK Bjelovar

  -

  NK Polet

  Bjelovar, 18.09.2021., 16:00 sati


  prethodno>> 4. kolo 3.HNL-Sjever

  NK Polet

  11-0

  NK Rudar (M.Središće)

 • 1