PRATITE NAS NA:

Donosimo Vam raspored odigravanja prijateljskih pripremnih utakmica našeg kluba u pripremama za nadolazeću sezonu u 3. HNL – Sjever. Nakon dvije pobjede od 1:0 i 5:1 na domaćem terenu protiv NK Strmec (Bedenica) i NK Bratstvo (Jurovec) slijedi nam gostovanje u Sloveniji, u Športnem parku u Lendavi protiv NK Nafte 1903 koja se natječe u 3. SNL – Istok. Pogledajte video utakmica odigranih ovaj vikend...


U subotu 27. srpnja gostujemo u Hotizi kod istoimenog domaćina koji se natječe u Pomurski nogometni ligi. Nakon Nafte 1903 i Hotize u nedjelju na domaćem terenu igramo protiv još jedne slovenske momčadi, člana 3. SNL – Istok, NK"Odranci". Prvi vikend u kolovozu rezerviran je za turnir u Macincu za koji još nisu poznati parovi i termini. Generalna proba ovih priprema je u petak 9. kolovoza na domaćem terenu i to protiv Hrvatske nogometne reprezentacije do 19 godina, koja se nažalost u lipnju nije uspjela kvalificirati na Europsko prvenstvo. U subotu 18. kolovoza igra se 1. kolo 3. Hrvatske nogometne lige – Sjever u kojem smo domaćini NK"Slatini".

 

Raspored pripremnih utakmica:

subota, 20.7.  NK Polet – NK Strmec (Bedenica) 1:0

nedjelja, 21.7.  NK Polet – NK Bratstvo (Jurovec) 5:1

srijeda, 24.7. u 18:00h,  Lendava: NK Nafta 1903 – NK Polet 5:0

subota, 27.7. u 18:00h,  Hotiza: NK Hotiza – NK Polet

nedjelja, 28.7. u 17:30h  NK Polet – NK Odranci (Odranci)

subota i nedjelja, 3. i 4. 8.,  Macinec: turnir na kojem sudjeluju NK Polet, NK Centrometal (Macinec), NK Nedelišće (Nedelišće) i NK Sloboda (Slakovec) /parovi i termini bit će poznati naknadno/

subota, 17.8. u 17:30h  NK Polet – NK Slatina (Slatina) /1. kolo 3. HNL – Sjever/

 

{youtube}aZsLXISGMUQ&feature{/youtube}

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Najave

 • Seniori +

  5.kolo 3.HNL-Sjever

   NK Bjelovar

  -

  NK Polet

  Bjelovar, 18.09.2021., 16:00 sati


  prethodno>> 4. kolo 3.HNL-Sjever

  NK Polet

  11-0

  NK Rudar (M.Središće)

 • 1