Službena internet stranica nogometnog kluba POLET napadnuta je od strane hakera i u proteklih nekoliko dana nije joj bilo moguće pristupiti. Napadnuti su serveri na kojima se naša stranica nalazi, pa nije bilo nekoliko dana moguće otvoriti stranicu , a i izgubljeni su podaci koji su se uploadali posljednjih mjesec dana.

U četvrtak 04.07.2013. godine izvršen je hakerski napad na web servere  tvrtke "Qmini" preko koje imamao "web hosting". Pa je tako naša službena stranica bila nekoliko dana nedostupna našim vjernim posjetiteljima, a nažalost trajno su izbrisani i "postovi - članci" (tekst, fotografije, video) koji su bili objavljeni u posljednjih mjesec i pol dana.

Naši administratori pokušat će otkloniti greške, objaviti ponovno izgubljene materijale i službenu stranicu ponovno održavati aktualnom i ažuriranom ali Vas molimo za strpljenje!

5.kolo 3.HNL-Sjever

NK Bjelovar