PRATITE NAS NA:

U subotu 04.05.2013. godine nakon odigrane utakmice LIMAČA između momčadi NK "RUDAR" - NK "POLET", igrače ekipe Limača i njihove roditelje Caffe bar "JAMA" iz Murskog Središća velikodušno je počastio pizzama i sokovima.


U subotu 04.05.2013. godine nakon odigrane utakmice 13. kola Grupa"B"-LIMAČA između momčadi NK "RUDAR" iz Murskog Središća i NK "POLET" koja je završila našom pobjedom od 2-1, igrače ekipe Limača i njihove roditelje Caffe bar "JAMA" iz Murskog Središća velikodušno je počastio pizzama i sokovima.

Na velikodušnom gostoprimstvu i sponzorstvu svi igrači ekipe Limača U-10 NK Polet uzvratiti će novim pobjedama u narednom prvenstvu.

Još jednom se u ime Škole nogometa "Sveti Martin" ZAHVALJUJEMO na sokovima i pizzama -

Caffe baru "JAMA" iz Murskog Središća.Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Najave

 • Seniori +

  5.kolo 3.HNL-Sjever

   NK Bjelovar

  -

  NK Polet

  Bjelovar, 18.09.2021., 16:00 sati


  prethodno>> 4. kolo 3.HNL-Sjever

  NK Polet

  11-0

  NK Rudar (M.Središće)

 • 1