PRATITE NAS NA:

U Sveti Martin na Muri stiže nam još jedna nacionalna selekcija, Hrvatska U-17 reprezentacija na našim terenima pripremat će se za Europsko prvenstvo selekcija do 17 godina. Izuzetno talentirana generacija izbornika Ivana Gudelja boravit će u Toplicama Sveti Martin od 28.04. do 03.05.2013. godine, a pripreme za Europsko prvenstvo odradit će na terenima nogometnog kluba Polet.


Nakon Hrvatske U-21 reprezentacije i Hrvatske ženske U-19 reprezentacije sljedeći tjedan u Sv.Martin na Muri stiže nam još jedna nacionalna selekcija. Hrvatska U-17 reprezentacija na našim terenima pripremat će se za Europsko prvenstvo selekcija do 17 godina.

Naša U-17 reprezentacija izborila je samu završnicu osvajanjem prvog mjesta u vrlo teškoj skupini Elitne faze natjecanja kada su završili ispred jakih reprezentacija Francuske, Španjolske i Belgije.

I na EP-u Slovačkoj koje se igra od 5. do 17.svibnja ih čeka izrazito težak posao - svrstani su u skupinu s Italijom, Rusijom i Ukrajinom. U polufinale će se plasirati dvije najbolje reprezentacije iz svake skupine, a svoju važnost ima i treće mjesto jer šest selekcija s ovog EP-a ide na Svjetsko prvenstvo.

Izbornik Gudelj pozvao je sljedeće igrače:

Marko Marić (Rapid Beč), Marko Stolnik (Dinamo), Petar Mamić (Dinamo), Ivan Šunjić (Dinamo), Duje Ćaleta-Car (Šibenik), Franjo Prce (Hajduk), Josip Bašić (Hajduk), Ante Roguljić (Adriatic Split), Fran Brodić (Dinamo), Alen Halilović (Dinamo), Frane Vojković (Hajduk), Ivo Grbić (Hajduk), Hrvoje Džijan (Dinamo), Anton Krešić (Zagreb), Lukas Čuljak (Bayern), Ivan Fiolić (Dinamo), Karlo Lulić (Osijek), Robert Murić (Dinamo), Bojan Knežević (Dinamo).

Stručni stožer:

Ivan Gudelj - izbornik

Ivan Bedi - vođa delegacije

Dražen Madunović, Josip Omrčen-Čeko - treneri

Marijan Mrmić - trener vrtara

Dubravko Magić, Tomislav Buljan - fizioterapeuti

Slaven Savić - tajnik reprezentacije

Dr.Želimir Orkić - doktor

Utakmice koje igra Hrvatska U-17 reprezentacija na Europskom prvenstvu - Slovačka, skupina B:
5. svibnja:
Rusija - Ukrajina 14.30 (Zlate Moravce)
Hrvatska - Italija 17.30 (Nitra)
8. svibnja:
Rusija - Hrvatska 14.00 (Zlate Moravce)
Ukrajina - Italija 18.00 (Nitra)
11. svibnja:
Ukrajina - Hrvatska 19.30 (Zlate Moravce)
Italija - Rusija 19.30 (Nitra)

 

RASPORED TRENINGA U-17:

29.04.2013. PONEDELJAK 10:30h i 17:30h

30.04.2013. UTORAK 10:30h i 17:30h

01.05.2013. SRIJEDA 17:30h (najvjerojatnije igralište NK"Bratstvo")

02.05.2013. ČETVRTAK 17:30h

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Najave

 • Seniori +

  Prijeteljska utakmica

   NK Polet

  -

  NK Osijek II (Osijek)

  Sveti Martin na Muri, 30.07.2021., 18:00 sati


  prethodno>> 5. kolo 

  NK Polet

  5-0

  NK Tehničar

 • 1