PRATITE NAS NA:

Školu nogometa "Sveti Martin poduzeće "NEORES d.o.o" iz Murskog Središća obradovalo je sponzorstvom za kupnju 50 komada novih lopti koje će koristiti svi polaznici škole nogometa. Svaka ekipa od početnika, limača, mlađih pionira, pionira i juniora na dar je dobila 10 novih lopti koje će im pomoći u treniranju i postizanju još boljih rezultata.


Škola nogometa Sveti Martin postigla je do sad zapažene rezultate u radu s djecom, a posebno smo ponosni na svakodnevno poboljšavanje uvjeta treniranja u svim kategorijama mlađih uzrasta. Za postizanje vrhunskih rezultata potrebno je i dosta sportske opreme koju je potrebno svake godine obnavljati, a najviše opreme nabavlja se putem sponzora. Najnoviji je primjer poduzeća "NEORES d.o.o." iz Murskog Središća koje je doniralo sredstva za kupnju 50 komada novih lopti koje će koristiti svi polaznici škole nogometa.

Na velikodušnoj i vrijednoj donaciji svi igrači ŠN Sveti Martin uzvratiti će novim pobjedama u narednom prvenstvu.

Poduzeće "NEORES d.o.o Mursko Središće" bavi se proizvodnjom tekstilnih i medicinskih proizvoda.

Još jednom se u ime Škole nogometa "Sveti Martin" ZAHVALJUJEMO na vrlo vrijednoj donaciji

tvrtki "NEORES d.o.o." iz Murskog Središća.


Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Najave

 • Seniori +

  5.kolo 3.HNL-Sjever

   NK Bjelovar

  -

  NK Polet

  Bjelovar, 18.09.2021., 16:00 sati


  prethodno>> 4. kolo 3.HNL-Sjever

  NK Polet

  11-0

  NK Rudar (M.Središće)

 • 1