PRATITE NAS NA:

U subotu, 27.10.2012. godine, s početkom u 15:30 sati, seniorska će ekipa NK"Polet" u susretu 11.kola 3.HNL-sjever ugostiti momčad NK „Mladosti“ iz Ždralova. Ekipa iz Ždralova, dolazi u Sveti Martin na Muri bez ijednog poraza. U 10 prvenstvenih kola odigranih ove sezone, Mladost je 6 puta pobjeđivala, te 4 puta remizirala s impresivnom gol razlikom – 24:8.


Od 24 pogotka, čak je 12 postigao trenutno najbolji strijelac lige, Mario Pavec, koji je za Mladost nastupio u osam od deset, a golove je postizao u šest(6) susreta – u zadnja dva nastupa čak je sedam puta tresao mrežu. Gosti dolaze na noge Poletu, nakon što su četiri puta u nizu pobjedili, no naša je ekipa na iznenađenje mnogih također neporažena u četiri posljednje utakmice. U susret dvije momčadi u dobrim formama, Polet ulazi bez Andreja Goričanca koji će odrađivati kaznu crvenog (dva žuta) kartona na susretu protiv Čakovca, dok će gostima zbog 3 žuta kartona nedostajati Josip Kozić – riječ je o igraču koji je dosad nastupio u svih 10 kola (bez postignutih golova) u momčadi Mladosti. Treba istaknuti i najpoznatijeg igrača koji je igrao u NK"Mladost" iz Ždralova, to je Ognjen Vukojević 'plod' njihove vrlo uspješne škole nogometa, a danas Hrvatski reprezentativac i član Dinama iz Kijeva.

Pozivamo Vas sve koji ste u mogućnosti, da se kao i prošlih domaćinstava naše momčadi, pridružite ovom susretu u kojem možete biti sigurni da nećete požaliti svoju prisutnost, te da podržite našu ekipu u nastojanju da osvoji nove bodove i da po peti puta u nizu ostane neporažena.
Podržimo našu ekipu u ovom velikom susretu, protiv ekipe koja je još uvijek aktualni prvak, a ujedno i jedina neporažena ekipa lige, u velikom pothvatu – pokušaju nanošenja prvog poraza ekipi Mladosti.

Sretno...

Više informacija na http://nk-mladost.hr/

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.HNL-Sjever

   NK Rudar

  -

  NK Polet

  Mursko Središće, ožujak 2022., 14:00 sati


  prethodno>> 14. kolo 3.HNL-Sjever

  NK Polet

  2-0

  NK Koprivnica

 • 1