Zbog sve većeg broja inozemnih i domaćih klubova koji na pripreme dolaze u Toplice Sveti Martin, a pripremaju se na našem glavnom i pomoćnom terenu i zbog seniorske momčadi NK"Polet" i mlađih uzrasnih kategorija škole nogometa "Sveti Martin" koje ponekad treniraju u istom terminu javila se potreba izgradnje drugog pomoćnog terena.

Dana 08.10.2012. godine radnom akcijom rušenja drveća i krčenja niskog raslinja uprave, navijača i simpatizera nogometnog kluba "Polet" krenulo se u izgradnju trećeg igrališta, tj. drugog pomoćnog nogometnog igrališta u Sv.Martinu na Muri. Sjeverno od glavnog terena, iza klupskog kafića proteklih dana teški strojevi izravnavaju teren za novo pomoćno igralište standrdnih dimenzija. Radove na iskopu i izravnavanju tog neprohodnog terena izvodi "MEHANIZACIJA KOŠAK" iz Svetog Urbana, dok je geodetske izmjere i mjerenje visina izvela "MREŽA M" iz Čakovca. Za nekoliko dana kada mehanizacija obavi svoj dio posla krenut će se sa sijanjem trave i uređenjem okoliša.

U ovaj projekat zajedno s nogometnim klubom POLET još su ušli Općina Sv.Martin na Muri i Toplice Sveti Martin.

Evo donosimo i nekoliko fotografija:

Prijeteljska utakmica

NK Osijek II (Osijek)