Ovaj vikend najviše nas je obradovala druga uzastopna pobjeda naših seniora od 2-3 protiv trećeplasirane Podravine iz Ludbrega. Ali za uspješan vikend našeg kluba pobrinuli su se svi njegovi igrači, naime sve ekipe ostvarile su pobjede u svojim kategorijama.

U subotu u Ludbregu svjedočili smo vrlo dobroj igri naši seniora te drugoj uzastopnoj pobjedi s kojom sada dečki pod vodstvom Krešimira Šenja zauzimaju 12. mjesto na prvenstvenoj tablici. Nadamo se da će se taj pobjednički niz nastaviti već ove subote protiv Graničara iz Kotoribe. Tako su veterani u nedjelju rano popodne na domaćem terenu sa 5-2 svladali Donji Koncovčak. U isto vrijeme dok su se seniori borili za svoja tri boda u Ludbregu, na domaćem terenu juniori su potpuno nadigrali te visoko svladali Omladinac iz Mačkovca sa 9-1. Pioniri (U-14) pod vodstvom trenera Stjepana Perčića nastavljaju svoj niz nepobjedivosti te im se ove nedjelje na putu našao Plavi iz Peklenice kojeg su u gostima svladali sa 0-6. Što tek reći za mlađe pionire (U-12) pod vodstvom Saše Mihalića koji ne samo da su neporaženi nego su u cijelom jesenskom dijelu primili tek jedan gol, a pritom zabili 80 pogodaka. Ovaj vikend na domaćem terenu naletjela je ekipa Bratstva iz Preseke koju su nadigrali sa 17-0. Limači (U-10) u subotu popodne u Dunjkovcu svladali su NK Međimurec sa 1-5. Svakako moramo spomenuti i najmlađe igrače iz naše škole nogometa "Sveti Martin" koji se natječu pod imenom Bratstva iz Jurovca koji su na našem terenu u Sv. Martinu na Muri svladali Borac PMP iz Turčišća sa 2-0.

Ovaj vikend naš klub ostvario je svih sedam pobjeda od sedam odigranih utakmica. Od toga četiri pobjede ostvarene su na našim terenima, a tri u gostima. Ukupna gol razlika za ovaj vikend iznosi impresivnih 47-6. Čestitamo svim igračima i trenerima na izvrsnim rezultatima.

VETERANI: NK Polet – NK Donji Koncovčak 5-2

SENIORI: NK Podravina – NK Polet 2-3