PRATITE NAS NA:

S početkom u 11:00 sati, na igralištu NK Poleta u Sv. Martinu na Muri, odigran je prijateljski susret između ruskog drugoligaša FC Sibir i ukrajinskog drugoligaša FC Sevastopola. Susret je završio nerješenim rezultatom,  2-2. U večernjem terminu u 18.00 sati pripremni susret odigrali su NK Osijek i FC Sevastopol, ukrajinci su slavili sa visokih 5-1.

Susret između FC Sibir i FC Sevastopol je završio nerješenim rezultatom, točnije 2-2. Napominjemo da je susret 2 puta prekidan na 5 minuta - zbog velikih vrućina slijedila je okrijepa i ulazak u svlačionice, točnije, svakih 25 minuta, te se tako odigralo 3 puta po 25 minuta umjesto normalnih 90.

U večernjem terminu odigrana je druga današnja utakmica između NK Osijek i ukrajinskog drugoligaša FC Sevastopol, ukrajinci su pokazali da su puno bolja momčad i zasluženo slavili sa visokih 5-1.

 

Više informacija o tim susretima možete pogledati na službenim stranicama klubova:

www.fc-sibir.ru

www.fcsevastopol.com

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Najave

 • Seniori +

  15. kolo 3.HNL-Sjever

   NK Polet

  -

  NK Radnik

  Sveti Martin na Muri, 06.03.2021.


  prethodno>> 14. kolo 

  NK Polet

  3-0

  NK Bjelovar

 • 1