PRATITE NAS NA:

Na terenu NK"Bratstvo" Jurovec od 18. do 22. lipnja održavao se nogometni kamp u organizaciji Međimurskog nogometnog saveza. Kampu su se odazvala djeca s područja  Selnice, Sv.Martina na Muri, Sv.Jurja na Bregu, Murskog Središća i Štrigove. Svakodnevno se okupljalo do 80 djece u dobi od 5 do 14 godina.

Podijeljeni u tri skupine prema uzrastu trenirali su pod vodstvom trenera Tot Stanislava, Lajtman Mihaela i Breznik Mihaela. Kampu su nazočili i instruktori iz Hrvatskog nogometnog saveza Stanislav Vugrinec i Sreten Ćuk. Za dobru organizaciju kampa, uz Međimurski nogometni savez, pobrinuli su se nogometni klub Bratsvo i Franjo Oletić koji je uz zadaću oružara vodio brigu o osvježenju djece.

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Najave

 • Seniori +

  15. kolo 3.HNL-Sjever

   NK Polet

  -

  NK Radnik

  Sveti Martin na Muri, 06.03.2021.


  prethodno>> 14. kolo 

  NK Polet

  3-0

  NK Bjelovar

 • 1