PRATITE NAS NA:

U subotu, 9. lipnja 2012. godine u Velikim Zdencima u 17:30 sati NK "Polet" igra uzvratnu utakmicu kvalifikacija za 3. HNL Sjever protiv GNK "Zdenke". Organizira se autobusni prijevoz za naše vjerne navijače. Kao i kod svake gostujuće utakmice tako i u subotu očekuje se veliki broj naših navijača. Zbog toga NK "Polet" organizira autobus koji će voziti u Velike Zdence. Veliki Zdenci udaljeni su od nas nešto više od 150 kilometara. Polazak je u subotu u 14:15 sati iz centra Sv. Martina na Muri, a povratak u kasnim večernjim satima. Cijena prijevoza je 50,00 kuna po osobi. Zbog ograničenog broja mjesta u autobusu molimo sve zainteresirane da se što prije jave gospodinu Martinu Jakopiću na broj mobitela 095 - 874 3093 ili šankistu gospodinu Ivanu Juriniću u srijedu na prvoj utakmici kvalifikacija.

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Najave

 • Seniori +

  10.kolo 3.HNL-Sjever

   NK Mladost

  -

  NK Polet

  Ždralovi, 23.10.2021., 14:00 sati


  prethodno>> 9. kolo 3.HNL-Sjever

  NK Međimurje

  1-0

  NK Polet

 • 1