U subotu 19.11.2011. godine u prostorijama nogometnog kluba POLET igrači ekipa POČETNIKA i LIMAČA i njihovi roditelji nakon treninga u dvorani održali su druženje povodom završetka uspješne Jesenske sezone.

Nakon treninga u dvorani Toplica Sveti Martin održano je zajedničko slikanje ekipa za predstojeći kalendar i slikanje igrača za nove sportske iskaznice, a poslje je u prostorjama kluba nastavljeno druženje djece i njihovih roditelja, mala zakuska i turnir u igranju Play Stationa.

U zimsko vrijeme treninzi mlađih kategorija NK POLET održavaju se u sportskoj dvorani Toplica Sveti Martin. Od sredine studenog pa do kraja veljače sve momčadi Škole Nogometa od ekipe POČETNIKA, LIMAČA, MLAĐIH PIONIRA, PIONIRA(NK”Bratstvo” Jurovec) i JUNIORA treniraju u dvorani svake subote.

7. kolo 3.HNL - Sjever

NK Virovitica