PRATITE NAS NA:

U subotu 19.11.2011. godine u prostorijama nogometnog kluba POLET igrači ekipa POČETNIKA i LIMAČA i njihovi roditelji nakon treninga u dvorani održali su druženje povodom završetka uspješne Jesenske sezone.

Nakon treninga u dvorani Toplica Sveti Martin održano je zajedničko slikanje ekipa za predstojeći kalendar i slikanje igrača za nove sportske iskaznice, a poslje je u prostorjama kluba nastavljeno druženje djece i njihovih roditelja, mala zakuska i turnir u igranju Play Stationa.

U zimsko vrijeme treninzi mlađih kategorija NK POLET održavaju se u sportskoj dvorani Toplica Sveti Martin. Od sredine studenog pa do kraja veljače sve momčadi Škole Nogometa od ekipe POČETNIKA, LIMAČA, MLAĐIH PIONIRA, PIONIRA(NK”Bratstvo” Jurovec) i JUNIORA treniraju u dvorani svake subote.

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Najave

 • Seniori +

  7. kolo 3.HNL - Sjever

   NK Polet

  -

  NK Virovitica 

  Sveti Martin na Muri, 03.10.2020., 15:00 sati


  prethodno>> 5. kolo

  NK Podravac

  0-2

  NK Polet

 • 1