PRATITE NAS NA:

Mlada hrvatska nogometna reprezentacija U-21 priprema se u Sv.Martinu na Muri za sljedeću kvalifikacijsku utakmicu za odlazak na Europsko prvenstvo 2013.godine protiv Švicarske.

 

 

Mlada reprezentacija i izbornik Ivo Šušak nalazie se u Sv.Martinu na Muri na pripremama za sljedeću kvalifikacijsku utakmicu, odsjeli su Toplicama Sv.Martin u Spa&Sport Resort-u, a svakodnevno treniraju  na terenima nogometnog kluba Polet.

Mlada hrvatska nogometna reprezentacija, do 21 godine starosti, odigrat će 2. lipnja kvalifikacijsku utakmicu za odlazak na Europsko prvenstvo protiv Švicarske koja će se odigrati na Gradskom stadionu u Koprivnici, pa se stoga nalaze u Sv.Martinu na mini pripremama. Susret se igra u sklopu kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2013. godine, a Hrvatska nakon pet odigranih kola drži treće mjesto, s četiri boda zaostatka za drugoplasiranim Švicarcima.

Treninge Mlade reprezentacije U-21 možete pogledati na igralištu NK"POLET":

22.05. - 10:30 sati, 23.05. - 10:30 sati i 17.30 sati, 24.05. - 10:00 sati

-u četvrtak odlaze na pripremnu prijateljsku utakmicu, a vracaju se opet u nedelju.

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Najave

 • Seniori +

  10.kolo 3.HNL-Sjever

   NK Mladost

  -

  NK Polet

  Ždralovi, 23.10.2021., 14:00 sati


  prethodno>> 9. kolo 3.HNL-Sjever

  NK Međimurje

  1-0

  NK Polet

 • 1