PRATITE NAS NA:

Golmani mlađih uzrasta Patrik Novak (U12), Niko Perčić (U10), Marsel Tot (U10) i Kevin Vuković (U8) treniraju na igralištu NK”POLET” pod vodstvom trenera Ivana Đurkina.

Svake srijede golmani mlađih uzrasta treniraju i usavršavaju golmanske vještine pod vodstvom Ivana Đurkina, vratara seniorske ekipe NK"Polet". Dva do tri puta tjedno golmani treniraju sa svojim momčadima, dok srijedom imaju samo golmanski trening na kojem im trener Ivan pokazuje razne vratarske vježbe, tehnike bacanja i primanja lopte. Martin Perčić golman juniorske momčadi trenira sa Ivanom Đurkinom ali na seniorskom treningu. Danas su sa treninga zbog bolesti izostali golman mlađih pionira Patrik Novak i golman limača Marsel Tot pa ih stoga nažalost nema na slici.

Ako naši dečki i dalje nastave tako redovito trenirati u nogometnom klubu Polet nema straha za vratarima.

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Najave

 • Seniori +

  7. kolo 3.HNL - Sjever

   NK Polet

  -

  NK Virovitica 

  Sveti Martin na Muri, 03.10.2020., 15:00 sati


  prethodno>> 5. kolo

  NK Podravac

  0-2

  NK Polet

 • 1